Іпотека

bogdanimous 30 січня 2021, 0:01
Доброго дня! Брав іпотеку в Приватбанку. Все було ідеально. Чудове обслуговування. Зручна оплата в терміналах без комісії. Все було прозоро і нічого зайвого не нараховували. Але коли я все виплатив і хотів забрати оригінали документів на квартиру, мені на гарячій лінії сказали, що я маю звернутись виключно до керівника якогось із відділень і написати заяву. Одного дня приїхав на відділення, що знаходиться в 3 км від мого офісу, вистояв в черзі півгодини, і як виявилось, керівника немає на робочому місці. Другого дня поїхав вже на інше відділення Приватбанку. Знову черга в півгодини — так склалось, що на відділенні немає керівника в принципі…Що мені далі робити? Продовжувати пошуки керівника по всій Вінниці??? На дворі 2021 рік. Я можу заяву написати в електронній формі і підписати ключами ЕЦП (які безкоштовно видають в цьому ж банку) та надіслати в Головний офіс. Але так не можна. Я розчарований цією ситуацією.
30 січня 2021, 10:59
Ми звернулися до вас в особистих повідомленнях, щоб уточнити ваш номер телефону та розібратися в ситуації, що склалася.

30 січня 2021, 1:46
Ну так отошлите в головной офис бумажное заявление и отправьте его заказным письмом с уведомлением о вручении.
А чтобы не париться с подчинённостью — отправляйте письмо на имя председателя правления банка, а он уже пусть сам решает, кто из начальников отделений будет заниматься оформлением и выдачей ваших оригиналов правоустанавливающих документов…