Пільговий період за карткою «Універсальна»

LanaR 29 січня 2021, 21:29
Я багато років є клієнтом ПриватБанка, без проблем користуючись кредитною карткою «Універсальна». Мені подобаються умови кредитування, наявнсть пільгового періоду до 55 днів, а головне, що банк, турбуючись про своїх клієнтів, завчасно надсилає електронні повідомлення про суму залишку боргу, яку потрібно внести, щоб залишитись у пільговому періоді. Але, нещодавно у мене виникли питання стосовно повноти погашення суми боргу та виходу з пільгового періоду. Звернувшись за роз’ясненнями до контактного центру ПриватБанка, мене уважно вислухав співробітник Ярослав, який надав повну інформацію стосовно мого запитання, допоміг скористуватись чат-сервісом та сформував заявку для розгляду звернення на більш високому рівні. Вже наступного дня мене повідомили про позитивне вирішення заявки, за що, я щиро вдячна всім працівникам банку, які приймали участь у вирішенні мого питання. Я впевнилась, що ПриватБанк зацікавлений у своїх клієнтах, тому і надалі віддаватиму перевагу ПриватБанку та рекомендуватиму його своїм друзям.
30 січня 2021, 11:08
Дякуємо вам за відгук та теплі слова на адресу Ярослава. Ми пишаємося тим, що обслуговування в нашому банку викликає у вас справжнє емоційне піднесення. Задоволений Клієнт – це показник нашої роботи. Раді бачити, що зусилля, які ми докладаємо, приносять свої плоди:)
Беремо і робимо!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Пільговий період за карткою «Універсальна»