Це жах!

iraair2019 28 січня 2021, 21:42
Сервіс надання послуг на 0. Я є користувачем іншого банку, але терміново потрібно було зняти кошти через банкомат приват банку. Після того як вставила карту, ввела пін код, вказала суму зняття, банкомат раптово перестав працювати, просто білий екран і картку не віддає, в такому випадку єдиний вихід зателефонувати у самий банк та запитати як діяти та як тепер дістати свою картку, але виявилося не все так просто, поряд з банкоматом ні єдиної інструкції куди б можна було звернутися в разі форс мажору. Шановні, я розумію так можна знайти номер в інтернеті, але якщо б людина була з іншої країни, чи без доступу до інтернету. Але це все ще не все, здавалося вихід з ситуацією є, але ситуація просто зайшла в глухий кут, після того коли набравши гарячу лінію приват банку тобі не допомогли, а у відповідь ти почула голос автовідповідача, що ваш номер не зареєстрований як клієнт банку. Ви серйозно? Що блін?
Простоявши просто в шоці, не знаючи, що роботи, єдиним виходом залишилося телефонувати в свій банк та блокувати картку та чекати перевипуск.
Жахливий банк, жахливе обслуговування, точно не для людей!
Це нормально, що техніка виходить з ладу, і логічно, що і таких випадках потрібно якось до вас звернутися!!! але це не можливо!
29 січня 2021, 8:39
Доброго ранку!
Перепрошуємо за незручності.
Дійсно, техніка може дати збій та цей єдиний випадок не є показником сервісу в цілому. Зазвичай на банкоматі присутні наліпки з підказкою та номером гарячої лінії, на яку можна звернутись. Прослухавши голосове меню та обравши потрібний пункт можна з'єднатись з оператором. Також наші колеги завжди онлайн та готові відповісти на питання в онлайн чаті на нашому сайті pb.ua.
Щоб уточнити адресу банкомату ми звернулись в особистому повідомленні.

Jokets
Jokets
29 січня 2021, 10:14
Ну, а допустим вы дозвонились бы, что дальше? Ничего. Все так же блокировка карты и перевыпуск
komandor95
komandor95
29 січня 2021, 15:52
В привате нет механизма по которому предусмотрен возврат карт при изъятии банкоматом / терминалом. Только блокировка и перевыпуск.
Вариант подождать инкассацию и они вам отдадут пластик НЕ прокатит!
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
29 січня 2021, 16:12
Ну, вы даете! Таким сложным и нервным умозаключением дошли до единственного, а главное правильного решения. :) Не пойму только, почему вы не рады? Вы же, хоть и с трудом, но самостоятельно дали правильный ответ на свой вопрос. Респект! Других правильных вариантов просто нет. В любой подобной ситуации, хоть с банкоматом своего банка, хоть другого, действовать надо именно так и сразу, не тратя время и силы на поиск других решений.