Не повідомили про умови кредитування

Наталія Романенко 28 січня 2021, 16:15
Добрий день. У мене шахрайським способом було знято кредитні кошти. Я відразу оформила заявку на шахрайство, а вірніше оформив заявку ваш консультант, який був у чаті зі мною, коли знімались кошти. Картка була заблокована. Я декілька раз просила у відділеннях банку відтермінувати виплату, або розділити борг, пока ведуться розслідування в поліції, но нажаль мені відказали, при цьому мене не повідомили про те, що на суму яку вкрали накладуть процентну ставку, а ще, що буде за два місяці. Я виплатила половину суми, а в повідомленні від приват 24 було вказано, що на суму яка залишилась будуть нараховуватись проценти. Мені банк нарахував процентів близико 950 грн, знаючи, що їх вкрали. Я довгим часом була вашою клієнткою, але на жаль я розчарувалась у цому банку.
28 січня 2021, 17:59
Добрий вечір!
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
28 січня 2021, 20:08
Если деньги украли, и украли не по вашей вине, то зачем вы взяли ответственность на себя? Если взяли, то идите уже до конца. А если не брали, то зачем платили банку? Не очень люблю писать в прошедшем времени, но вам нужно было с самого начала определиться со своей позицией — или возложить ответственность на банк и ничего не платить, или, взяв ответственность на себя, выполнить кредитные условия до конца.
Напоминаю:
Если клиент своими действиями или бездействием не способствовал мошенничеству, и при обнаружении безосновательного списания средств безотлагательно сообщил об этом в банк и в правоохранительные органы, то ответственность за списанные средства лежит на банке.
Если клиента банка развели так, что он сам перечислил кому-то свои или кредитные средства, или способствовал мошенничеству, разглашая конфиденциальную информацию по своей карте, то ответственность на клиенте.
Информация к размышлению:

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не повідомили про умови кредитування