kostya01091981 28 січня 2021, 7:56
Відділення за адресою: Дніпро, Набережная Победы, 30
Утром проснулся на телефоне уже висело уведомление о списание средств
Покупка, ДАТИРОВАНИЕ УСЛУГ: LP DATING SER UAH (УКРАЇНА, ДНIПРО, НАБ. ПЕРЕМОГИ, 30) — -611.04 грн.
Не смс с кодом для транзакции, ни запрос уведомление не приходили.
Позвонил на горячую линию, девушка оператор сказала что в течении 5−7 дней будет ответ.
Я в приват банке уже 10 лет, такое в первый раз.
28 січня 2021, 11:03
Варто розуміти, що для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно, списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки. Зазначимо, що у випадку прив'язки картки до сайту, власник картки тим самим дає згоду на списання платежів даним сайтом/сервісом без необхідності повторного підтвердження операції.
Ми бачимо, що ви звертались до підтримки банку, де була названа інформація про отримувача платежу та подано заявку на оскарження операції. Правила оскарження транзакцій строго регламентовані платіжною системою і можуть складати до 120 днів.
Варто звернути увагу на той факт, що банк може проводити оскарження операції виключно згідно правил, що регламентовані Міжнародною платіжною системою.
У разі, якщо проти вас були спрямовані шахрайські дії — наполегливо рекомендуємо звернутися до поліції.
Зі свого боку ми готові плідно співпрацювати з правоохоронними органами та надати всю необхідну інформацію, при надходженні офіційного запиту від поліції.
Також, рекомендуємо відкрити окрему картку, яку ви зможете використовувати на сайтах, які ви вважаєте підозрілими та завжди ознайомлюватись з умовами сайту, на які погоджуєтесь при додаванні картки.

Jokets
Jokets
28 січня 2021, 9:52
Очередная подписка на каком-то сайте… Когда же люди будут внимательнее
Dаrk Lite
Dаrk Lite
28 січня 2021, 10:51
Texas — Dallas — Cloudflare Inc.-напишите провайдеру что сайт мошеничиский-его закроют (
Whois Record (last updated on 2021−01−28)(сайт https://billingsums.com/)
MykolaA
MykolaA
28 січня 2021, 11:55
«Я в приват банке уже 10 лет, такое в первый раз.» — навеяло. В ліфте: Не бойтесь, она не кусается. Ой! Такого никогда раньше не было!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Списание денег с счета ! без ведома владельца карты, в 2.05 ночи, без запроса на подтверждение !