Не могу скачать выписку по закрытому счёту ФОП

Роман Пушкин 26 січня 2021, 11:48
Відділення за адресою: Київ, вул. Генерала Алмазова, 2
Пытаюсь уже две недели получить выписку по своему закрытому ФОП. Раньше ее можно было видеть даже после закрытия, а теперь после закрытия нужно идти в банк, писать заявление и ждать 30 дней что бы ее получить и не факт что дадут ее. Информация о том как ее получить расходится, в чате на сайте банка говорят приходите в банк и вам ее выдадут сразу же по требованию, по телефону 3700 говорят вроде как можно оформить заявку на получение выписки в Приват24. Кому верить непонятно, жду вторую неделю, пока без результата. Я вообще не понимаю в чем проблема распечатать мне ее сразу в отделении или скинуть на флешку или электронную почту, я же свою прошу, не чужую.
26 січня 2021, 14:02
Нам шкода, що ви зіткнулися з такими незручностями, однак вимушені констатувати, що процедура не передбачає надання інформації по закритих рахунках в Чат-онлайн чи формування запиту на отримання в режимі чату/3700. Через те, що рахунки закрито — послуга Приват24 для бізнесу, на жаль, не доступна. Якщо йде запит на отримання інформації, то він приймається на підставі умов діючого договору та відносин між клієнтом та банком. Відповідно до статті 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність» відносини банку з клієнтом регулюються законодавством України, нормативно-правовими актами Національного банку України та угодами (договорами) між клієнтом та банком. Невід'ємною частиною договору банківського обслуговування є Умови і правила надання банківських послуг (далі — Умови), розміщених на офіційному сайті посилання у мережі Інтернет. Укладання такого договору здійснюється на підставі заяви про приєднання та відповідає статтям 633, 634 Цивільного кодексу України. Згідно п. 1.1.3.2.2. Умов Банк має право надавати письмові відповіді Клієнтам тільки за зверненнями, відправленими на адресу Банку: 49000, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30. Шлях реєстрації звернень визначає банк.

Роман Пушкин
Роман Пушкин
26 січня 2021, 14:16
«Банк має право надавати письмові відповіді Клієнтам тільки за зверненнями, відправленими на адресу Банку» Вот и весь ваш сервис. Мне подавать отчёт вот вот и элементарно не могу получить быстро выписку… 0 клиентированности. Обращаясь в отделение меня пытаются по быстрее слить, не предлагая у них написать заявление на получение выписки (хоть по ответу онлайн поддержки оператор сказал что нужно обратится в отделение банка).

Почему просто нельзя прийти в отделение с нужными документами и предоставить выписку? Зачем так всё усложнять?

На будущее закрою у вас все карты, нету желания больше работать с данным банком. После национализации стало только хуже. Это и есть наше «государство».

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не могу скачать выписку по закрытому счёту ФОП