Карта юніор!!!🤬

juvchik 21 січня 2021, 11:34
Знімають кошти (власні кошти) ні за що!!! На питання чому не попереджають людей, в обовязки менеджере не входить, договір читати потрібно (який договір- ці карти робились без договору)!!! А що входить в його обовязки??? це банк мені має відсотки
заплати що кошти були в їх користуванні…після цього просто не буду користуватися послугами цього банку!
21 січня 2021, 12:45
По картці Юніора у випадку, коли термін її дії закінчився більше ніж 12 місяців назад і при цьому по картці не було здійснено операцій за останні 6 місяців, списується комісія за моніторинг неактивного рахунку в розмірі 100грн. В даній ситуації, картку достатньо було своєчасно перевипустити або ж перерахувати кошти з неї на іншу вашу картку, якщо юніор не планував користуватись своєю карткою.
Інформація про умови і тарифи по картці є у відкритому доступі на нашому сайті, а у разі виникнення питань достатньо звернутись до нас в підтримку. Наші колеги залюбки б допомогли та надали інформацію.

komandor95
komandor95
22 січня 2021, 16:04
«це банк мені має відсотки заплати що кошти були в їх користуванні»

Наивные люди, честное слово, чтобы гос. банк заплатил клиенту какие-то неизвестные проценты которые сам клиент и придумал… Если вы не пользуетесь карточкой длительное время, просто закройте её, не просто заблокируйте, не просто выбросьте, а сначала закройте, а потом делайте что хотите с этим пластиком. И не будет возникать таких ситуаций.