Приват Банк

AkatovVitaliy 10 січня 2021, 20:00
Приват Банк всім відповідає, що сумліно виконує законодавстао України, но це зовсім не так. Я багато разів писав та надсилал в банк фото документів, посвідчення, довідку с місця служби з гербовою печаткою що я є військовослужбовцем Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.На мене розповсюджується Закон про Соцільний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, но вони наплювали на це та знімають проценти. Я звертався в правову допомогу військовослужбовців і мені дали пораду щоб я написав в Приват банк претензію, лист в НБУ та заяву в Прокуротуру, бо Приват Банк порушив мої права та для захисту їх.Приват Банк зсилається на лист Міністерства Оборони, но те що Міністерство Оборони не є головним для всіх військовослужбовцев, так як є і інші установи у яких є свої міністерства, адміністрації, наприклад СБУ, ДССЗЗІ, Державна Охорона та інші згідно чинного законодавства, та цей лист не закон.У Законі про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей написано, що дія цього закону росповсюджується на мою службу, так в законі це і написано, но представникам Приват Банка на це наплювати. Смішно те що я отримую зарплатню у Приват Банку і там є мої реквізити і що це за служба та вони все це знають та продовжують знімати проценти. То що представники Банку розповідають наліво та направо що вони сумлінно виконують законодавство України не є дійсним.Якщо буде суд, мені не знадобиться стільки часу та нервів доказати що я є військовослужбовцем, одного посвідчення вистачить так як у Законі про Державну службу спецільного зв’язку та захисту інформації України прописано, що військовослужбовці ДССЗЗІ отримують посвідчення, а не військовий квиток, військовий квиток знаходиться у справі і заповнюється по закінченю служби. Вот така історія і буду інформувати і надалі, для огласки у ЗМІ, на тлі сучастності це буде дуже захоплюючий сюжет, з аудиозаписами, скрінами переписок в яких представники Приват Банка виглядають як не професіонали, а делітанти, бо те що мені відповідали це просто смішно та страшно, страшно що такі люди працюють у Банку …
11 січня 2021, 9:55

10 січня 2021, 22:27
«я багато разів писав та надсилал «, а вони «знімають проценти».
Тоб-то, багато років тому автор переконався, що банк НЕ вважає його військовослужбовцем., та не надає належних пільг.
Чому автор зразу не повернув кредит? Не розірвав стосунків?
Питання риторичні…
11 січня 2021, 14:54
Два місяця знімають проценти, навіщо вигадувати щось у своїй голові, чого насправді не має.Які пільги?Я хочу користуватись своїм законим правом. По на придумывает что-то сам себе (по російські), якісь пільги про які я і слова не писав, то якісь богато років
Jokets
Jokets
12 січня 2021, 10:49
Верно говорите, что есть ЗУ о соц. защите для военных, но банки никакого отношения не имеет к военной отросли, а значит порядки и формы документов которые нужно предъявлять им будет говорить как ни странно мин. обороны — логично? Если мин обороны указали, что для подтв прохождения службы нужно тот и и тот документ, с вас их и потребуют в банке
12 січня 2021, 19:18
Міністерство оборони це одно з міністерств та не всі військовослужбовці проходять службу під керівництвом Мін Оборони. Наприклад СБУ вони не підпорядковуються Мінестерству Оборони, моя служба ДССЗІ Укрїни не підпорядковується Мінестерству оборони, Служба зовнішньої Розвідки не підпорядковується Міністеству оборони та інші згідно чинного законодавства. Ці всі служби не служать у військових частинах і довідку з військової частини надать не можуть ні як. Но всі кто служить в цих підрозділах є військовослужбоцями.Взвгалі лист мін оборони на який зсилаються представники банка не є головним у цій справі, так є Закон Про соц захист військовослужбовців де написано на кого поширюється дія цього закону і там є перелік служб в статті 3, там є моя служба. В законі про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України написано що війсьвослужбоцям видаються посвідчення державного зразка, а військовий квиток знаходиться у справі і заповнюється після закінчення служби. Посвідчення є підтвердженням що я є військовослужбоцем ДССЗЗІ України.Приват банк грубо порушує закон та мої законі права, це не якесь суперечлеве питання по договору та ще щось, це грубе порушення закону. ПриватБанк прислав відповідь на електрону адрессу де знову зсилається не на закон, а на лист Мін оборони, та немає ні прізвища ні підписа людини яка мені не надає користуватись своїми правами. Це кримінальна відповідальність.Попереджаю …Приват Банк перестаньте порушувати Закон. Перестаньте дурити людей.
0972068264
0972068264
10 січня 2021, 23:51
О ні, Микола, ви добре робите свою роботу, ту, за яку вам платять, але не все так, цей банк просто ненадійний,і ви це знаєте, тож ви гарний співробітник, але ми вам себе обдурити не дамо
11 січня 2021, 9:37
«ми вам себе обдурити не дамо" — і багато вас таких «догадливих»?
Юристи дали пораду, де і як захищають порушені права:
«щоб я написав в Приват банк претензію, лист в НБУ та заяву в Прокуротуру,».
Але кожен обирає свій шлях.
Языком ворочать — не мешки таскать (рос. мова).

11 січня 2021, 10:13
P. S. Якщо автор не здатний захистити себе, то сподівання інших — марні!