жахливо

lugiurii 31 грудня 2020, 13:29
По опрацюванню заявок регламент установлює хто як хоче. Зміст договору на 153 сторінок, де в основному права банку, а не клієнта. За благодійність — краще б мовчали:3 Грудня 276060.00 Кому: Харківська міська дитяча клінічна лікарня № 16 Вид допомоги: Приліжковий монітор пацієнта PVM-2701, в комплекті — 1 шт. та пульсоксиметр Rad 5 — 3 шт. Ціна приліжкогово монітору виробництва Японія прибл.185000грн., пульсоксиметра від 300 до 500 грн Разом нехай 190000 грн., де решта. Оце благодійність, коли третина вкрадена?
31 грудня 2020, 17:59
Добрий вечір!
На жаль, через те, що даний канал звернень недостатньо захищений, ми не можемо надати інформацію за операцією.
Для уточнення інформації та вирішення питання представник компанії може звернутись за будь-яким авторизованим каналом звернень, що вказано на сайті: https://privatbank.ua/ — наші фахівці будуть раді допомогти.
Що ж стосується благодійності, благодійним фондом надається повна та відкрита звітність, 100% внесків меценатів йдуть на надання допомоги, оскільки адміністративні витрати благодійного фонду фінансує ПриватБанк. Також, фонд співпрацює з офіційними представниками компаній – виробників медичного обладнання, ліків, що впливає на зменшення вартості.

Jokets
Jokets
1 січня 2021, 12:17
И в чем суть отзыва?
krv77
krv77
4 січня 2021, 13:15
Да в том, что любая «благотворительность» — туфта.
Вот если вы лично денег дали — то можете быть уверены, что они у человека.
А иначе… хз где они, и с каким откатом куплена какая нить штуковина…