термінал забрав готівку і вимкнувся (Питання вирішене, 01.01.2021)

maksimchukov 31 грудня 2020, 3:05
Вчора 30.12.2020 об 11.20 я поповнювала кредитну картку в терміналі TS 203666 Приватбанку. Коли авторизувалася в системі і внесла немаленьку готівку, термінал раптом вимкнувся і почав перезавантажуватися і я не встигла натиснути «поповнити». В очевидь грошей на рахунку я так і не побачила і одразу ж зателефонувала на 3700 і там оператор зареєструвала заявку на повернення коштів. І нічого. Пройшли 24 години і ні «ответа ні привета». Невже не було обіцяної інкасації за день в цьому терміналі? Як мені тепер повернути кошти? І головне, як довести, що я цю готівку поклала в цей термінал, якщо ваш банк так і не віддасть їх? Це була сплата кредиту. Чим мені тепер його поповнити, якщо всі мої наявні кошти потрапили в цей термінал. Відсотки і штрафи за просрочений платіж банк нарахує не беручи до уваги сбій роботи їх терміналу.Невже цих своіх грошей я більше не побачу? Хоть гвалт кричи.
31 грудня 2020, 13:28
На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас, та вирішити питання. Для ідентифікації та уточнення інформації з вашого питання ви можете звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку: https://pb.ua/chat
Полезный комментарий
maksimchukov 1 січня 2021, 19:17
Дуже дякую за оперативнісь і якісний сервіс !!! Сьогодні ті кошти, що застрягли 30.12. при поповненні в терміналі, зарахувалися на мою картку !!! Даремне я так нервувала. Тепер бачу що ви надійні !

Toxa David
Toxa David
31 грудня 2020, 8:12
Прочитайте чуть ниже похожий случай и успокойтесь. Действуйте по шаблону и удачи.
https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/210086/ Программный глюк, но быстро решили igorzyden 30 декабря 2020, 20:18
«В результате, и купюру терминал „скушал“, и деньги на карту не зачислил.
Я сразу позвонил в поддержку, сообщил ситуацию, № терминала и приблизительное время. Сообщили, что создали заявку. Со слов оператора рассмотреть должны были в течении 24 часов. В заявке же было написано, что срок рассмотрения от 24 часов до 14 дней.
Но по факту уже чуть больше, чем через 2 часа сообщили, что действительно в терминале случился программный глюк и деньги зачислили на карту
1 січня 2021, 19:17
Корисний коментар
1 січня 2021, 20:04
Рік бика почався вдало !👍🏻😄 Дякую співробітникам банку, особливо, тій жінці-оператору 3700 і консультанту відділення по Шевченка, 4 які мене заспокоїли, щоб я не переживала, що кошти повернуться! Ви найкращі! 👍🏻З Новим роком вас!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / термінал забрав готівку і вимкнувся (Питання вирішене, 01.01.2021)