Снятие денег с карты без ведома. Безопасный банк?

Annya1505 28 грудня 2020, 22:14
Сегодня 28 декабря 2020 были сняты 9600,00грн. с моей карты, причем тремя суммами, а между ними приходили сообщения от приват с суммами которых не было у меня на счете, что недостаточно средств для снятия, т. е мошенники пробовали найти сумму которую можно снять. Куда смотрит безопасность банка??? Когда я перечесляю 100грн. сестре на карту, мне 10 раз позвонят с банка, чтоб подтвердить платеж или присылают пароль, а тут ошибочные сообщения с суммами которых нет счете, потом списание средств в размере 9600гривен и никто не перезвонил и незаблокировал карту. Заявление в киберполицию и полицию написала, но там сказали что это безполезно. Буду стучать во все возможные инстанции, чтобы решить этот вопрос. Следующая инстанция Нацбанк.
29 грудня 2020, 14:52
Для прив'язки картки та оплати на сайті, треті особи мали знати всі дані картки, що доступні лише її власнику.
При авторизації картки було запрошено пароль 3d secure для підтверждення операції. Отримати його можна було лише на номер, що прив'язано до картки. В даному разі, якщо його не було передано третім особам, то варто уточнити у мобільного оператора чи не мав місце перевипуск сім-картки.
Що стосується операцій, то зі свого боку ми будемо їх оскаржувати, згідно правил міжнародної платіжної системи і зробимо все можливе для результативного їх розгляду.
Вам, на даному етапі, також, рекомендуємо звернутися до підтримки сайту, де було оплачено рекламні послуги для перевірки інформації щодо акаунту, з якого їх було оплачено, подальшого його блокування та можливості повернення коштів з боку торгівельної точки.

Jokets
Jokets
28 грудня 2020, 22:51
И сайты микрокредитов

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Снятие денег с карты без ведома. Безопасный банк?