Автоматичне продовження депозиту

Cepren 27 грудня 2020, 11:35
Коли Ви відмовитесь від шахрайських методів роботи? Чому я не можу при оформленні депозиту відразу відмовитись від продовження? Чому я не можу відмовитись від продовження депозиту в будь-який момент? Чому чарівна кнопка «відмовитись від продовження» з’являється тільки за місяць до закінчення терміну?
27 грудня 2020, 13:00
Всі депозитні договори містять пункт про те, що якщо після закінчення строку дії вкладу жодна зі сторін не побажає його розірвати, договір вважається автоматично продовженим на наступний строк без явки вкладника в банк.
Це дуже зручно як для вкладника, так і для банку. Клієнту не потрібно звертатися в банк для переукладення договору, перед ним не стоїть дилема, як вигідніше розмістити кошти за закінченням депозиту. Для банку значно знижуються операційні витрати з переоформлення договорів, за якими закінчився строк.
Також, при автоматичному продовженні, банком нараховується додаткова надбавка до відсоткової ставки вкладу.
Також, відмовитись від автоматичного продовження можливо за місяць до закінчення строку вкладу (для вкладів на 1 місяць — через 5 днів з дати оформлення або продовження).

Zhmunya
Zhmunya
27 грудня 2020, 12:17
Потому что банку так выгодно.
StarFighter27
StarFighter27
27 грудня 2020, 15:24
Будут уговаривать: пускай полежит месяцок)