шахрайство?

VasylTaras 25 грудня 2020, 17:56
30 Листопада 2020р моя дружина перехувала мені кошти в розмірі 4500,00 грн на карту Приватбанку № 4 149 629 315 269 613. Перевіряючи факт надходження коштів в Приват24 я побачив, що ці кошти десь зникли, але з’явився допис, що я винен банку за кредитом на суму 1801,81 грн.
Ба більше того, мене у Приват24 повідомлено про наступне: «щоб не платити відсотків за кредитом до 25 числа поточного місяця внесіть на вашу картку те, що використали: 1801,81 грн.
Та насправді в мене вже три роки немає ніяких кредитних відносин із банком.
Карта 4 149 629 315 269 613 використовується як звичайна дебетна картка: є гроші, можу користуватись; немає грошей — немає можливості користуватись карткою.
Будь яких кредитних угод з банком щодо встановлення кредитного ліміту, надання кредитної лінії або кредиту або на оплату частками — не укладав.
Тому 30 листопада 2020р я заблокував цю картку в Приват24, та через короткий проміжок часу раптово з’явилась інша інформація, у тому ж Приват24, що у мене є інша активована картка 4 149 437 106 766 262 по якій визначено заборгованість по, нібито, кредиту. Строк дії цієї картки зазначено 03/15. Тобто, для проведення видаткової операції на суму 4500,00 грн 30.11.2020р хтось, хто має доступ до облікової системи банку, витягнув з архіву інформацію про картку, строк дії якої сплив п’ять років тому та актуалізував ії, додавши інформацію про кредитну заборгованість за цією стародавньою карткою, оскільки я заблокував картку 4 149 629 315 269 613.
Я заблокував і цю картку в Приват24 та в режимі онлайн у чаті Приват24 повідомив спеціалістів Приватбанку про вчинення незаконних дій: встановлення кредитної заборгованості, списання за незаконним кредитом коштів на суму 4500,00 грн, тощо.
Досліджуючи виписки по діючій картці 4 149 629 315 269 613, я побачив, що заборгованість в розмірі 6331,00 грн з’явилась у 00:00:00 год 08.10.2020р за чеком платіжного терміналу #S0122471 код авторизації 1 чек №(без номеру).
Тобто, невідома мені особа, у змові з невідомими мені особами Приватбанку, без моєї участі, без мого дозволу та відому стягнула з мого карткового рахунку у Приватбанку за невідому мені «покупку» кошти в розмірі 6331,00 грн.
Враховуючи, що станом на 00:00:00 год 08.10.2020р на моєму картковому рахунку не було таких коштів, хтось ввів в облікову систему Приватбанку інформацію про надання мені на суму 6331,00 грн кредиту.
Протягом жовтня — листопада 2020р я постійно користувався карткою Приватбанку і у мене не було ніяких повідомлень про покупки на суму 6331,00 грн, а тим більше про надання кредиту на цю суму.
За моїм зверненням в чаті онлайн Приват24 мене повідомили, що хтось 28 листопада 2020р здійснив авторизацію на суму 6331,00 грн. Чому цю авторизацію банк провів минулим часом та за рахунок фіктивного кредиту — ніхто пояснити не міг, сказали, що їм прикро що так сталось.
Тобто, 28.11.2020р невідомі мені особи за мене вирішили: банк комусь за невідомо що перераховує кошти в сумі 6331,00 грн, а надалі ці витрати перекладає на мене як за наданий кредит, але двома місяцями раніше.
Протягом місяця від 30.11.2020р по цей час від Приватбанку немає відповіді щодо проведення цієї оборудки з кредитом та платежем.
25 грудня 2020, 19:10
Добрий вечір!
Нам дуже шкода, що ви стикнулися з такою ситуацією. З нашого боку, було сформовано заявку, за результатом розгляду якої, на жаль, отримана відмова. Причиною відмови є те, що транзакція проходила з присутністю картки та оскаржити шахрайство стосовно безконтактної оплати немає можливості, згідно правил платіжних систем.
Ми готові надати вам всі документи, щоб ви змогли особисто ознайомитися з інформацією. Для цього, напишіть нам, будь ласка, на пошту chargeback@privatbank.ua, в темі листа вкажіть номер заявки.
Додатково, рекомендуємо вам звернутися до даної торгівельної точки для подальшого врегулювання ситуації.
З повагою, ПриватБанк.

25 грудня 2020, 18:47
Приват просто моет левые деньги через чужие карточки. А левые проводки делать по базе ложа на все НП (С)БО так уже классика.
Думаешь почему МойшуКала ищет Мосад, и ЦРУ?
Филипп Филиппович

Card Brand-VISA
Card Type-CREDIT
Card Level-GOLD
И чему тут удивляться?
У примата и дебетовые карты запросто в минус уходят.
Если заграницей расплачивались картой, то могут быть сюрпризы через некоторое время.
26 грудня 2020, 8:24
Просто кредитки дешевле делать и за их больше платит платежная система.
Jokets
Jokets
26 грудня 2020, 9:42
Вы знаете что такое овердрафт? Или судя по всему очень далёкий, овердрафт используют все банки на своих картах. Играть какая разница какой банк, какая карта ибо может быть минус.
26 грудня 2020, 14:48
И какой овердрафт может быть в грн зоне?
mary27
mary27