шахрайський банк обдирає пенсіонерів

Serg S 21 грудня 2020, 16:31
Відділення за адресою: Львів, вул. Кос-Анатольського, 2
21.12.2020. Вбив біля 1,5 години біля відділення Приватбанку, Львів, вул. Кос-Анатольського, 2, — потрібно було з пенсійної картки Gold заплатити судовий збір:
1. зібрали на вулиці біля 20 осіб … Відстояв в черзі до спеціалістів, — спеціалістка відмовила в послузі (раніше було без проблем), направила в касу.
2. Знов черги… Працювала лише одна каса, потім відкрили другу … Біля години чекав. В касі касир Мужичук Олена заявила, що з моєї пенсійної картки я повинен сплати крім суми судового збору комісію в сумі 25 грн.,, ще й хамить, ***: «Або платіть, або можете йти…»
3. Тепер в цьому недобанку також деруть клмісію з пенсійних карток
4. Їх телефон 3700 не працює, лише багато бла-бла і ніякої користі, спеціально придумали, щоб дурити народ …
Зовсім оскотиніли в цьому Приватбанку і працювати не хочуть, лише знущаються над людьми …
21 грудня 2020, 17:17
Бачимо, що ви вже успішно провели потрібну операцію онлайн.
Сподіваємось, що досвід користування дистанційними каналами допоможе зберегти не лише час та кошти, а і уникнути зайвих ризиків під час карантину.
Що стосується діалогу з нашим співробітником – буде проведена детальна перевірка ситуації, за результатами якої ми вас проіформуємо.
Раптом що — ви завжди можете звернутися в нашу підтримку та отримати необхідну та цілодобову допомогу, не виходячи з дому.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
22 грудня 2020, 0:07
Ну давайте 6ачнем с того, что вы платите даже не ком платеж то следовательно с какой радости вам не платить комиссию? Во вторых уже как с сентября месяца даже ком услуги в касе для всех равны
komandor95
komandor95
22 грудня 2020, 0:51
И в третьих, на 3700 я недавно звонил, дозвонился без проблем, пару минут буквально потратил на это

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / шахрайський банк обдирає пенсіонерів