Не возможно связаться с оператором

Kripton1 17 грудня 2020, 15:35
Відділення за адресою: Київ, вул. Миколи Закревського, 9
Это Бред, Приват никогда так не работал. Провожу платеж 17.12.2020, высвечивается надпись: З метою безпеки послуга недоступна, звяжитесь за телефоном 3700". Набираешь 3700 — Тебя водит по кругу и ты разговариваешь с роботом все время. Набираешь Заходишь в чат — тебя водит по кругу и достучаться до оператора не получается. Т.е. они не проводят платежи и не позволяют связаться ни с одним оператором.

Если скинуть принскрин два раза тебе подключаю оператора. Но Он просит тебя скинуть данные о себе же и высвечивается надпись: Верификация не пройдена, прийдите в отделение.
17 грудня 2020, 16:46
Бачимо ваше звернення в підтримку. На жаль, ви вказали неточну інформацію при ідентифікації вас як Клієнта, тому ми не могли провести платіж в цілях фінансової безпеки. В подібних випадках, нам потрібно розуміти, що картка знаходиться у її власника, а не в руках недобросовістних осіб. Тому приймаємо усі необхідні міри для протидії шахрайству. Ми приносимо свої вибачення, що доставили незручності і щиро сподіваємося, що ви ніколи не станете жертвою шахрайських дій.
Додатково, ваше питання знаходиться на розгляді. По результату ми вам зателефонуємо.
З повагою, ПриватБанк.