Лізинг Авто

pavel97 15 грудня 2020, 16:49
Купував авто в лізинг, був встановлений датчик GPS від приватбанка, так ось все було добре до моменту коли я повністью погасив кредит. І ось через пару днів 05.06 машину було викрадено, окрема подяка менеджерам приватбанку вони зробили все щоб максимально затягнути час, коли він був так потрібний. І начебто звичайна ситуація, що має банк до викрадення мого авто… Але справа в тому, що по дивному співбадінні система трекінгу приватбанк якою був обладнаний мій автомобіль вимкнулась за день до викрадення 04.06 і останні координати які надав мені приватбанк не вірні (200км від точки де я знаходився насправді), приват пише, що ви закрили кредит і мов ми відключили послугу трекінгу. Цілком ймовірна версія зливу моїх даних, а також на лице повний безлад в айті банка де ми вкладники зберігаємо наші кошти, ну це я думаю не новина і так кожен знає. Так ось якщо ще хтось ризикне брати авто в лізинг у цій конторці, ні в якому разі не рекомендую ставити трекінг GPS, це навіть не моя порада, а порада наших правоохоронців, та і краще пошукайте альтернативу, тут далеко не самий привабливий %.
15 грудня 2020, 17:49
Добрий вечір!
Банк надійно зберігає особисту інформацію кожного клієнта. Сучасні системи гарантують конфіденційність усіх операцій. Дані кожного клієнта захищені і в жодному разі не передаються будь-яким іншим.
Після виплати кредиту банком відключається послуга трекінгу, що й було зроблено судячи з вашого відгуку.
Нам шкода, що ви потрапили в таку ситуацію.
Для розшуку та проведення розслідування рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів.