Обманывают клиентов

ANDRIY1974 14 грудня 2020, 16:02
По решению суда получал выплату с бывшей работы 11 декабря на пенсионную карту Приватбанка. За месяц-полтора до выплаты, зная о решении суда на мою пользу звонил оператору на 3700 и спрашивал будет ли комиссия при такой операции, на что получил ответ, что не будет, т.к. это целевое назначение платежа с гос. учреждения. По факту сняли комиссию 0,5 % от суммы. Когда перезвонил и спросил почему удержали комиссию, ответили, что по моей карте комиссия удерживается, а когда я спросил почему неправильно меня проконсультировали ранее, то сказали, что оформят жалобу, а затем оператор проверил запись звонков и сказал, что проконсультировали правильно, т.к. комиссии нет если платеж зарплатный, а если указан другой вид платежа, то обязательно снимают комиссию. Сегодня, 14.12.20 позвонила зам. начальника отдела/управления по работе с клиентами ФИО не запомнил с тел.0567369129 и сказала, что я вообще к ним ранее в течении месяца-полтора не обращался по поводу комиссий по своей карте. Т.е. левая рука не ведает, что творит правая. Оператор нашла запись разговора, а руководство нет. При этом, на мое замечание, что я бы открыл другую карту, если б знал о комиссии, пыталась «грузить» меня информацией о том какие у них есть карты. Хоть я являюсь добросовестным клиентом Приватбанка более 20 лет, желания оставаться таковым больше нет. Буду переходить в другой банк, т.к. этот уже не для людей.
14 грудня 2020, 17:21
Цільові зарахування (зарплата, пенсійні/соціальні виплати тощо) зараховуються на картку без комісії.
У разі, якщо вам було просто надіслано безготівковий платіж від третіх осіб, такі надходження вважаються нецільовими і, згідно тарифів картки, утримується комісія 0,5% від суми надходження.
Написали вам в приватному повідомленні, щоб детальніше розібратись в ситуації.

Jokets
Jokets
14 грудня 2020, 17:08
Если по сути и коротко, карта для выплат не берет комиссию с целых денег, а с других да - получается что если предприятие вашу выплату криво создало то это вопрос к бухгалтеру, а не банку. Банк выполнил транзакцию так как указала фирма согласно своих тарифов
MykolaA
MykolaA
14 грудня 2020, 17:17
«Буду переходить в другой банк, т.к. этот уже не для людей.» - не затягивайте. Этот банк вас не достоин.
15 грудня 2020, 13:26
Тобто виплата заборгованості з держ.установи на виконання рішення суду є нецільовою?
17 грудня 2020, 13:53
Навіть зараз надаєте неправдиву інформацію про те, що комісія за цільовими зарахуваннями: зарплата, соцвиплати, тощо не стягується, а далі в особистому повіждомленні, коли я аргументовано довів, що платіж на виконання рішення суду щодо погашення заборгованості є цільовим, ви пишете, що треба було прив'язувати пенсійну карту до зарплатних платежів. Хіба це не нахабство? Ви ж самі не надавали такої інформації за моїм зверненням до проведення цього платежу! Та і зараз ви написали, що не повинні стягувати комісію за цільовими платежами, а коли надають докази, що платіж дійсно цільовий, то починаете вигадувати інші причини. Чого ж відразу не сказати? Добре, нехай люди бачать, чи варто мати з вами справу. Якби не Приват 24, що зробив Дубілєт, то ніхто б не користувався послугами такого банку взагалі.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
17 грудня 2020, 13:59
За вашим номером вказаного звернення на даний момент виявити не вдалось.
Для того, щоб ми могли перевірити ваш діалог в підтримці просимо в особистих повідомленнях надати інформацію, що допоможе ідентифікувати ваше звернення.
 Зверніть увагу, що інформацію за тарифами карток доступна у нас на сайті в публічному доступі.
12 січня 2021, 9:20
Таке враження, що представники банку глухі, чи сліпі або говорять самі з собою. Нуль реакції на будь-які аргументи та доводи.