Халатне відношення чи шахрайство банку ?!

AnnaProkopiv 9 грудня 2020, 13:45
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Руська, 37
Доброго дня.
Моє ім’я Анна, я є користувачем Приват Банку близько 15 років, це єдиний банк якому я довіряла… Але близько 2х тижнів тому зіштовхнулась із халатною роботою чи навіть шахрайством зі сторони банку!
Поповнюючи свою карту в терміналі-банкоматі (авторизувалась власною картою) що приймає гроші пачкам до 200 купюр, банкомат CATE9481
23.11.2020 року о 14.27.33 год., що знаходиться в м.Тернопіль, по Вул.Руська 37, мені видало помилку та чек на якому вказано: ваші гроші в банкоматі, без суми поповнення і тд…
Так як ці кошти були для оплати послуг, мені їх видала бухгалтер в робочому офісі у фіксованій сумі згідно рахунку, відповідно в сумі що було покладено в банкомат я впевнена! а саме це 51950 грн. Зателефонувавши на 3700 та описавши ситуацію, оператор запевнив, що кошти повернуться на карту і справді, наступного дня мені повернулись кошти але в сумі всього 47555 грн! Я знову зателефонувала до оператора де залишила нову заявку на різницю в сумі 4395 грн, і ще через кілька днів мені знову на картку надійшли кошти але в сумі 2700 грн! Після цього я ще три рази створювала заявку на нову різницю в сумі, а саме в 1695 грн, але їх так і не повернули, аргументуючи що грошей в банкоматі немає, цього я не розумію! вони ж не могли зникнути магічним чином?! Як на мене, це шахрайство! чому я маю вимагати СВОІ кошти і отримувати їх малими частинами, немає моєї вини в тому що стався збій техніки, але я витратила вже цілу купу часу та нервів на повернення СВОГО. Я ніколи шахрайством чи обманом не займалась, чи навіть не скаржилась на банк,
думаю це добре видно з моєї історії співпраці з банком і чому таке відношення -не розумію.
Прошу перевірити роботу відділу приват банку що займається такими ситуаціями, та повернути мої кошти на карту! Дуже шкода що не цінуєте вірних клієнтів!
9 грудня 2020, 14:17
Вже займаємось розглядом вашого питання.
По результату вам зателефонуємо.
З повагою, ПриватБанк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Халатне відношення чи шахрайство банку ?!