Нова схема грабування клієнтів державними банками

Гр. Видов 7 грудня 2020, 13:29
23 листопада 2020р. хотів отримати готівку з картки Ощадбанку у банкоматі Приватбанку. При здійсненні операції картка була ЗАТРИМАНА банкоматом з невідомих причин. При неодноразовому зверненні до контакт-центру Приватбанку мені було повідомлено, що затримані картки не повертаються, а причина затримки невідома. Все б нічого, технічні збої стаються не тільки у банках, але за перевипуск картки такий самий державний Ощадбанк стягнув з мене 75 гривень. При такому ж неодноразовому зверненні до Ощадбанку мене просто брутально «відфутболили», буцімто я сам винуватий у ситуації, сам блокував картку, сам замовляв перевипуск і може взагалі я картку загубив. От і виходить, що нібито усе правильно, а я, знахабнілий пенсіонер, залишився без грошей під час хвороби. Може у державних банках не знають про протоколи роботи банківських систем, чи осміляться відмовити суду у їх отриманні при розгляді мого позову?
7 грудня 2020, 14:10
Перепрошуємо. Ми зробимо все можливе, щоб у майбутньому Ви не зазнавали таких незручностей. На жаль, вилучені банкоматом або терміналом картки не повертаються.
Що ж стосується тарифів картки, ПриватБанк не стягує комісію за випуск або перевипуск карток миттєвого випуску.

7 грудня 2020, 14:30
Шановні приватовці, ваш бот заслабкий, якщо не знаєте як його навчити - звертайтесь. Моя заявка №28855248 від 23 листопада. Тільки є не доручайте її розгляд студенту на ймення Вася, який має завищену оцінку моєї пам'яті, оскільки запитував номер вілученої картки у банкоматі)) Дякую.
21 грудня 2020, 16:02
Приват невідворотно втрачає обличчя і лідерські позиції. Три тижні не можуть з'ясувати причину затримки картки. Дата операції, мій ІНН, прізвище , номер банкомату є, а причини немає. Але ж є ще інстрккція про ведення касових операцій
банками в Україні, затверджена постановою Правління Національного банку
України від 25.09.2018 № 103    і мені на вимогу мають видати чек.Як казав один П. : в суд - так в суд!))

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Нова схема грабування клієнтів державними банками