Фашисти з Привату

hshcherbata 3 грудня 2020, 15:37
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Пирогова, 111/35
Я — лежачий протягом 21 року інвалід 1А групи, вчителька на пенсії. Більше 20 років отримую пенсію через ПБ. В серпні 2020 року у мене закінчився строк дії картки, і, як зазвичай, я звернулась до ПБ з проханням прислати працівницю найближчого відділення (воно через дорогу від мого будинку) до мене додому для оформлення нової. Так оформляли 20 років. ДО СЬОГОДНІ, вже майже 4 місяці, НІХТО НЕ ПРИХОДИТЬ, і сказали, що не прийдуть. Приходьте самі, кажуть. Пенсія моя як єдине джерело існування заблокована, нею користується ПБ, а я не маю за що купити ні їжі, ні ліків. Офіційну скаргу, оприлюднену тут https://dostup.pravda.com.ua/request/628fashizmpb, і НБУ, і ПБ просто ігнорують. Тільки фашисти так знущались над нашими предками. Прошу Мінфін вважати цей лист скаргою, допомогти мені і заставити ПБ оформити у мене вдома нову пенсійну картку та повернути пенсію, а також покарати за бездіяльність НБУ. Відповідь прошу надати мені на електронну адресу, на яку я зареєструвала цей аккаунт на сайті, з якого пишу це повідомлення. Місце мого проживання — житло в м. Вінниці. Дякую завчасно. 03.12.20. Підпис: Г.С. Щербата (Галина Сергіївна Щербата).
3 грудня 2020, 16:23
Саме тому, банк здійснює актуалізацію даних не рідше зазначених законом термінів. Також, банк піклується про здоров'я клієнтів і розробив можливість надання документів віддалено, без відвідування відділень. На даний час ви можете надати документи за допомогою Приват24 та замовити після цього віртуальну картку
Що ж стосується анкети, вона має бути заповнена особисто клієнтом або ж довіреною особою/опікуном.

3 грудня 2020, 15:49
« Я 20 років не ходжу, усі документи банку подані, а вони заставляють мене ПРИЙТИ до банку! Як?!» - тільки Укр.пошта приносить пенсію в руки. Жоден банк цього не робить.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
3 грудня 2020, 16:41
Вы видели эту жалобу? Это просто дичь какая-то! Нет, это не просто дичь, а дичь в особо крупных размерах! До чего бабушку довели, ироды! Неужели родственники или те соцработники, которые за ней присматривают не могут помочь решить проблему, что же они так над бабулей-то издеваются! Хотя, если бабушка с характером, то может и сопротивляться здравому смыслу и помощи. Если поверить, что эту дичь лично пишет 82-х летний человек, то это совсем печально…
Надеюсь в Виннице найдутся небезразличные люди, которые объяснят бабушке сложившуюся ситуацию, и помогут грамотно и законно найти выход из этого тупика.
З.Ы. Если у бабушки есть близкие родственники (дети, внуки), то надавать бы им люлей хорошенько за такие издевательства над человеком в таком возрасте! Эх!
3 грудня 2020, 21:12
«Если у бабушки есть близкие родственники »- сильно сомневаюсь в бабушкином авторстве. Жалобу читать не стал.
ЗЫ: Получить доступ к банковскому счету и получить пенсию — это две большие разницы. Акцент сделан на получении карты, но не пенсии. ИМХО.
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
4 грудня 2020, 9:46
«Пенсія моя як єдине джерело існування заблокована,»

«Більше 19 років Галина Сергіївна є засновницею і бенефіціарним власником ПП «ГЕНЕЗА»»
============

История с душком.....
6 грудня 2020, 10:28
Вот нашел анаогичный случай:
«Зицпредседатель Фунт — один из второстепенных персонажей романа «Золотой телёнок». Профессия Фунта с дореволюционных времен — номинальный руководитель фирм-однодневок, создаваемых ради финансовых махинаций.»