p1o3L0i1S2 3 грудня 2020, 0:34
УКРАЛИ ДЕНЬГИ с сайта xBill*zMoney GP KYIV UA я хотела перечислить 100 грн. Сняли сначала 1100 грн потом 2100
Написала заявление в полиции…
3 грудня 2020, 11:27
Варто розуміти, що для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно, списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки. Зазначимо, що у випадку прив'язки картки до сайту, власник картки тим самим дає згоду на списання платежів даним сайтом/сервісом без необхідності повторного підтвердження операції.
Правила оскарження транзакцій строго регламентовані платіжною системою. На даному етапі платіжна система надає 15 днів для мирного вирішення ситуації між платником і магазином/банком, в якому була операція.
За цей час ви можете звернутися до одержувача коштів і запросити повернення. У разі, якщо одержувач відмовить на ваше прохання, то з нашого боку буде відкрито спір. Хочемо звернути увагу, що він буде розглядатися в термін до 120 днів.
Варто звернути увагу на той факт, що банк може проводити оскарження операції виключно згідно правил, що регламентовані Міжнародною платіжню системою.
У разі, якщо проти вас були спрямовані шахрайські дії — наполегливо рекомендуємо звернутися до поліції.
Зі свого боку ми готові плідно спрівпрацювати з правоохоронними органами та надати всю необхідну інформацію, при надходженні офіційного запиту від поліції.

Dаrk Lite
Dаrk Lite
3 грудня 2020, 8:46
В лотореи любите поиграть или онлайн казино?
MykolaA
MykolaA
3 грудня 2020, 10:16
Таких скучающих, «немогущих уснуть», в сети много:
«Этой ночью у родственников с карты Приватбанка списали деньги в пользу некой zMoney_GP, KYIV, за розваги

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
3 грудня 2020, 11:30
Не совсем украли.... Вы просто приобрели жизненный опыт, не так конечно дёшево, как Вам хотелось.... а полиция - бессмысленный орган, защищающий исключительно интересы олигархов.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Сегодня УКРАЛИ С МОЕЙ КАРТОЧКИ ДЕНЬГИ с xBill*zMoney GP KYIV UA я хотела перечислить всего лишь 100 грн. сняли сначала 1100,потом 2100 .Пытвлись еще два раза но денег уже не было