Обман

Raboty76 26 листопада 2020, 14:44
За долг по карте в 670грн., с процентной ставкой в 3.4% в месяц, на второй же день зачислили 108грн., КАК ЭТО???
26 листопада 2020, 16:38
Схоже на те, що кредитний ліміт по картці був використаний і раніше. Ймовірно, ви не до кінця зрозуміли умови пільгового періоду та нарахування відсотків. Адже коли картка виходить з пільги, відсотки нараховуються за останній період користування кредитом, а не з першого дня наступного місяця. Спеціально для вас ми розмістили на сайті інформацію з детальним описом та прикладами нарахування відсотків — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
Також в Приват24 можна переглянути деталі по нарахуванню відсотків окремо за кожен день. Для цього достатньо у виписці знайти операцію «Списання відсотків», натиснути на неї та «Показати детальні розрахунки».
Якщо у вас залишились додаткові питання, будь ласка, напишіть нам в особистому повідомленні.

26 листопада 2020, 16:37
Вы покинули льготный период а значит % будут считать на весь его период начиная от 01.10 на суму долга которая была в конец дня. Достаем калькулятор и считайте. То что вы не до платили 670 грн не означает же что вы остальной сумой не пользовались - учите условия и правила пользования картой
komandor95
komandor95
26 листопада 2020, 22:15
Там есть специальная формула по которой считают проценты, там не просто брать сумму долга и делить на процентную ставку. Формулу видел в выписке по карте, найдите операцию списания процентов, там детальный расчёт за каждый день.  (в комп. версии)
27 листопада 2020, 8:44
Это будет доступно 1,12 когда спишутся проценты. А вообще сума долга х кол. дне задолженности х 3.4(3.5) х12 /366/100