Жахливо

denyasapozhnik 26 листопада 2020, 14:32
Являюсь багато років клієнтом Приват Банку. Останні десь років два маю максимально можливий кредитний ліміт. Такий самий максимальний ліміт був Оплати частинами. Судячи зі слів контакт центру, позначений я в них, як надійний клієнт. Ніколи не виходив з пільгового періоду, маю багато покупок ОЧ. Та останнім часом банк працює в найгірших традиціях державних установ. Ліміт на ОЧ виявляється визначає зараз «робот». І пареглядає він цей ліміт по декілька разів на місяць. Планував покупки на чорну п'ятницю в зв'язку з придбанням нового житла. І буквально за декілька днів в мене кредитний ліміт понизився до 0 грн, а в моєї дружини на 5 000 грн менший став (в неї взагалі картка в плюсі)…
Чому так сталось, відповіді немає. Нічого не стандартного не сталось за ці декілька днів, моя «надійність» нікуди не зникла, але всі мої плани пішли шкереберть. Як можна розраховувати на цей банк? Ніякої довіри немає. Зараз Моно і Альфа надають привабливіші умови.
P.S. До речі, під час останнього візиту «напарили» голд карту і намагались «напарити» страховку. лише тільки це їх і цікавить, карту голд отримав, ліміт ОЧ забрали, супер.
P.S.S. Після дзвінка на 3700 і висловлення бажання закрити рахунки, консультант навіть не намагалась переконати чи відмовити))
Рівень!
26 листопада 2020, 16:11
Зменшення ліміту за оплатою частинами на даному етапі передбачає, що в подальшому він може знов бути для вас доступним. Рекомендуємо проводити погашення вже оформлених кредитів та з часом рішення може бути переглянуто на вашу користь. Окрім того, ви можете продовжувати користуватись кредитним лімітом на картці та іншими послугами банку.
Щодо звернення в підтримку, наші колеги перевірять інформацію та зв'яжуться з вами.

Jokets
Jokets
26 листопада 2020, 14:45
От куда такое мнение что вам что-то должны?
denyasapozhnik
denyasapozhnik
26 листопада 2020, 15:11
Де я написав, що мені повинні надати ліміт?
 Повинні бути прозорі зрозумілі правила. Якщо щось вирішується, на це має бути причина. І якщо я розраховую на банк, а йому на чхати на свою репутацію, тоді треба прощатись з таким банком
komandor95
komandor95
26 листопада 2020, 22:11
Отзыв клиента : «І буквально за декілька днів в мене кредитний ліміт понизився до 0 грн»
Ответ банка : «Окрім того, ви можете продовжувати користуватись кредитним лімітом на картці»
Ну вы поняли ...