ГАНЬБА

AnJey Stepanyuk 10 листопада 2020, 23:41
Працюю на маршрутах в місті Києві. За неділю назбиралось 1738грн копійками. Хотів здати в приватБанк так як маю картку Голд, але не приймали, сказали ліміт 200грн на добу. Ок, здав 200грн. Сьогодні касир відділення на вул Автозаводська 99/4, Володимир Дзюба навіть 200грн не захотів приймати, сказавши що ці гроші є ходовими. А в рекламі яка вже бісити починає кажите «беремо й робимо» то що ви робите??? Посилаєте???
11 листопада 2020, 10:49
Вибачте, що похід у відділення викликав у вас негативні емоції та змусив написати цей відгук. Дійсно, у касах ПриватБанку приймаються монети національної валюти в сумі до 200 гривень на день на одного клієнта. На жаль, касир не може прийняти монети в більшій сумі в зв´язку з тим, що у нього немає місця для зберігання монет.
Проте, є спеціалізовані відділення, які приймають монети без обмежень в сумі (але з урахуванням фізичного об´єму касового сховища — не більше 5 кг). Дізнатися їх адресу ви можете, звернувшись в нашу підтримку, де наші оператори з радістю підкажуть та зорієнтують.
Ми обов'язково проведемо перевірку дій співробітника відділення та по результату вам зателефонуємо.
З повагою, ПриватБанк.

mary27
mary27
11 листопада 2020, 1:49
Ленивые ***, что еще сказать.
​​​​​
Jokets
Jokets
11 листопада 2020, 16:22
В смысле ленивые?
AnJey Stepanyuk
AnJey Stepanyuk
20 грудня 2020, 14:17
«Дійсно, у касах ПриватБанку приймаються монети національної валюти в сумі до 200 гривень на день на одного клієнта. На жаль, касир не може прийняти монети в більшій сумі в зв´язку з тим, що у нього немає місця для зберігання монет.»--- Співробітник Володимир Дзюба взагалі відмовився прийняти монети!!!