Банкомат не видав кошти, але списав їх з карти

BezpalkoA 7 листопада 2020, 17:18
Добрий день,
На тижні зі мною сталась така ситуація, що в банкоматі кошти списались, але їх не видав. Не було типового звуку рахування купюр, на екрані висвітилось: скасовано, банкомат видав картку, і на цьому кінець. Я не одразу зрозуміла, що кошти списались, але їдучи вже до наступного банкомату, прийшла смс, що кошти списані. Зайшла в Приват24, справді пише в тому банкоматі кошти знялись. Я одразу набрала 3700, повідомила, що банкомат скасував операцію, але кошти з картки списались.
Мені оператор сказала, що потрібно почекати 11 днів, на наступний день приходить повідомлення, що до 120 днів. Невже насправді так довго вирішується дане питання? Оскільки по інкасації одразу буде видно, що кошти не видані були. В кого була подібна ситуація, кошти вам повернули, чи вже можна про них забути?
7 листопада 2020, 17:41
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розібратися в ситуації, що склалася.

BezpalkoA
BezpalkoA
7 листопада 2020, 17:47
Відписала в приватні повідомлення
corsww
corsww
7 листопада 2020, 18:47
Автору. А что вы хотели? Это государственный банк. В чванстве своем они считают клиентов рабами и не собираются даже заботится о каком то там снятии. Хорошо , что не полгода.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банкомат не видав кошти, але списав їх з карти