Кредитний ліміт!

Any77 6 листопада 2020, 10:12
Мене цікавить таке питання, по моїй кредитні карті я кожного місяця вношу платіж у сумі 750 гр, але кредит так і незменшується, а навпаки зростає, я дзовонила багато раз на гарячу лінію, але так відповіді не отримала, тільки одне вносіть більшу су суму, при такій ситуації в країні неможливо вижити,. Але як вияснилося у мене чомусь банк списує кожного місяця 1 числа у 00 год списує 500 гр, і зразу мінусує мою картку, а потім присилают смс, ще до 25 числа внести ще 750гр, получається що сплачую 1200 гр, і тому неможу вийти в ліміт, Чому обманюте людей, що це за списання, я 3 роки сплачую 14 тис гр кредиту і до терепер неможу погасити, скільки я вже переплатила??? Я написала до Нацбанку України скаргу, і надала скрин всіх списань, чекаю відповіді, скільки можна здирати з людей??? Якщо банк сам не йде на поступки, хай примушують, в них тільки одне пропонують карту голд, аби ще більше втягнути в аферу.Народ не беріть кредитних карт в приват, це на все життя обдираловка!!!
6 листопада 2020, 12:44
У картки « Універсальна» є пільговий період, який діє до 55 днів, протягом якого відсотки за користування кредитними коштами не нараховуються.
З вашого відгуку розуміємо, що картка не в пільговому періоді і ви платите % за користування тими коштами, що було витрачено з картки.
Якщо немає змоги погасити всю суму заборгованності, то ми надаємо змогу вносити мінімальний платіж, а не повну суму.
Для того, щоб у вас списувалось менше коштів за користування лімітом варто вносити суму більше мінімальної, щоб скоріше вивести картку у пільговий період та погасити заборгованість.
Радимо ретельніше перевірити інформацію по картці. Адже у виписці, яка доступна в Приват24 ви можете бачити, що поступово заборгованість зменшується. В меню «Мої рахунки» обравши картку Універсальна відобразиться виписка в якій відображено рух коштів. Натиснувши на операцію «Списання відсотків за користування кредитним лімітом» та «Показати детальні розрахунки» можна ознайомитись з детальним розрахунком нарахованих відсотків окремо по кожному дню в місяці.

Jokets
Jokets
6 листопада 2020, 19:13
Прям уже вижу как нац банк вам отвечает, платите вовремя кредиты
7 листопада 2020, 1:31
То что вы вносите до 25 числа каждого месяца, это обязательный платёж который необходимо вносить чтобы не возникало просрочки, он НЕ списывается с карточки. 1 числа каждого месяца у вас списываются проценты по ставке 3.5% или 3.4% в зависимости от того какая у вас карта голд или обычная. Более детальную информацию о том, как и за что у вас списывается, пополняется вы можете посмотреть в комп.версии приват24. По поводу начислений процентов найдите операцию списания 1 числа и нажмите на детальный расчёт. Если Нац.Банк вообще ответит, то скажет что читайте условия предоставления банковских услуг, в том числе кредитного лимита обратившись в свой банк. Более детально о списаниях вам могут пояснить на 3700.
8 листопада 2020, 14:50
Проще говоря из 750 грн которые вы вносите для погашения, 500 из них идёт на погашение % за использование кредита, а 250 грн идёт на погашение тела кредита