Некомпетентність

Natalina7 5 листопада 2020, 12:24
Некомпетентність співробітників і банку.
Ніколи не задумувалася про співпрацю з будь-яким іншим банком, окрім ПриватБанку! Ви що! Це ж найкращий, найдоступніший, найпоширеніший і просто найулюбленіший банк на всій Україні!.. Так було ДО… До того моменту, коли мені знадобилася допомога від мого улюбленого банку. Знаєте, це, наче дружити із кимось, але цей хтось дружить з тобою заради вигоди і не те що не допоможе при скрутному становищі, а навіть не попередить про небезпеку, яка чекає попереду. Точнісінько так само вийшло і з ПриватБанком. Сталося так, що в мене в березні 2020 року померла подруга. Вона(як виявилося через півроку мною ж) брала в ПриватБанку кредит і вказала мій номер телефону, як контактної особи. Я пам'ятаю єдиний випадок, коли мені зателефонували в березні через тиждень після її смерті і почали питати чи я знаю цю особу. Я пояснила ситуацію, а співробітник сказав, щоб хтось із її родичів звернувся до ПриватБанку. БІЛЬШЕ МЕНІ НІЧОГО НЕ БУЛО СКАЗАНО. І даремно. Тому що через півроку, коли я хотіла підвищити кредитний ліміт в улюбленому банку, тому що в мене виникли певні труднощі — мені відмовляли раз за разом. Згодом виявилося:
1) мій номер телефону прив'язали до іншої особи без мого дозволу, навіть не повідомивши
2) мене не повідомили, що я тепер у чорному списку ПриватБанку, оскільки я прив'язана номером телефону до особи, яка не сплачує кредит — І ЇМ ВСЕ РІВНО, ЩО ЦЯ ОСОБА ПОМЕРЛА — СУХІ ПРАВИЛА
3) мені довелося САМІЙ зв'язуватися із родичами померлої особи і просити, щоб вони надали ОРИГІНАЛ свідотства про смерть і тоді лише мене буде викреслено з чорного списку.
ТОЖ, постає питання, чому Я САМА маю вирішувати проблеми створені мені ПриватБанком, про які мене навіть не попередили?!?! Чому я маю витрачати свій вільний час і ресурси на пошуки оригіналу свідотства про смерть, коли мене навіть особисто про таку ситуацію не повідомили, і дозволу не запитали, щоб взяти мій номер телефону контактним… І на вирішення цього питання я витратила кілька місяців. Але досі, здається, в чорному списку банку, тому що спеціаліст ПриватБанку мав перетелефонувати стосовно вирішення мого питання ще місяць тому, але безрезультатно…
Р.S. Комісії за зняття готівки — звісно є; комісії при поповненні, при переказу будь-куди — більше не буває; кешбек — мізерний; спеціалісти, що в банку, що на гарячій лінії виголошують інформацію, яку я і так знаю, а стосовно відповіді на моє питання — ухиляються і починають «лити воду».
5 листопада 2020, 13:31
Перепрошуємо за цю прикру ситуацію.
Займаємось вашим питанням. За результатами вас буде проінформовано.

krv77
krv77
5 листопада 2020, 13:40
Хочешь насолить человеку - оставь его номер в банке. В любом банке.
Jokets
Jokets
5 листопада 2020, 14:07
Вам надо кредит, значит вы решайте вопрос.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
5 листопада 2020, 15:09
Люди, перестаньте одухотворять банки и приписывать им положительные человеческие качества! Это неправильно! Банки — это не близкие друзья, не заботливые и любящие родители, и даже не преданные домашние животные. Вы чего?! С банками работает совершенно другой тип отношений. Мда, уж…