погрожують заблокувати рахунки.

Patriarh 4 листопада 2020, 21:02
4 рік являюсь клієнтом банку. Цей рік банк вийшов за берега.

Шановний клієнт!

У нашій клієнтській базі відсутні актуальні дані про Вас, передбачені вимогами НБУ.

На жаль, якщо актуалізація не буде проведена, ми змушені припинити обслуговування Ваших рахунків.

Для актуалізації даних Вам не обов'язково відвідувати наше відділення.

Керівництво банку, втратило ще одного клієнта. Я з радістю очікую цього закриття. Інший банк буде заробляти на комісіях від моїх транзакцій.
Придумали некоректні запитання, на які я не збираюсь відповідати. Тепер простий громадянин України, апріорі Осама бен Ладен, і повинен пройти перехрестний допит, у відділенні банку або онлайн. Скоро будуть запитання:
— Де знаходиться Ваш сейф, та його код?
Схема дуже проста. Одразу ж всіх не заблокують, розуміють, що зазнають колосальних збитків. Спочатку блокуємо кожного 1000… потім кожного 100… потім кожного 10, і потім кожного!

Ці проблеми вирішуються дуже швидко, масовим переходом на послуги інших банків.
Якщо всі почнуть відказуватися від послуг банку, банк (можливо) осознає, що
-банк створений для клієнтів, а не клієнти для банку.
Принципи Магатма Ґанді вічні.
5 листопада 2020, 9:57
Необхідність актуалізації даних є вимогою законодавства, уникнути якої банк не може.
Для вашої зручності та безпеки в умовах пандемії, нами реалізована можливість здійснення актуалізації за допомогою Приват24, без відвідування відділення.
Сподіваємось, що дотримання банком законодавства не вплине на наші відносини.

4 листопада 2020, 22:21
1) А теперь открываете договор ДКБО по карте и находите интересный пункт по поводу актуализации.
2) неужели так сложно отсканировать паспорт со всеми отметками в нем и отправить и подождать 24 часа чтобы потом 2 года не мучатся
3) зачем столько воды в отзыве писать, поверьте никому она не интересна, но + за поэтичность, хорошие высказывание.
4 листопада 2020, 22:51
Таких як ви, зобовяжуть на шиї носити сідло, а ви будете читати інструкцію, як це сідло правильно одіти. І будете скидувати статті, та договори по актуалізації ярма на вашій шиї.
Ваш комент мені не цікавий. Повірте іншим теж він нецікавий.
4 листопада 2020, 22:54
Когда вы оформляете карту. И когда ее получаете значит вы согласились со всеми условиями. А раз вы ознакомлены ваш отзыв(сочинение) не имеет смысла. В стиле «я знаю правила, а потом я не хочу их выполнять». Типичные украинцы (при всем моем уважение). И еще один момент раз вы так заговорили, а не делаете ли вы какие-то подозрительные операции с картой привата, там например шмотки продаете а налоги не платите?)
4 листопада 2020, 23:03
Типова філософія раба. Якщо в законі чітко прописана інструкція по експлуатаці холопа, холоп повинен, її злістно захищати, і нападати на тих, хто рабом бути не здатен.
Не забудьте купити обезболююче, коли заставлять ярмо одіти. Кажуть раби ним дуже гордяться, коли надівають.
5 листопада 2020, 9:10
Оба на, вот Patriarh тебе и ответили : «Приватбанк направил заявление в Нацполицию с требованиями расследовать факты угроз личной расправы, поступивших в адрес топ-менеджеру банка, чтобы привлечь их авторов к ответственности.» https://minfin.com.ua/2020/11/05/55104574/
:-)
5 листопада 2020, 11:29
Алёша, учите вы знаете что такое ЗУ? Так вот именно согласно им все банки время от времени обязаны проводить подобную актуализацию с клиентами, что бы их базе были правильные данные о вас. Если вам не нравятся законы Украины- чемодан, вокзал аривидерчи
abuzaind
abuzaind
4 листопада 2020, 23:25
Они не только паспорт просят. им ещё справку из бухгалтерии о начисленной зарплате за 12 мес. подавай. скажите, оно кому-то нужно: заказывать в бухгалтерии справку, ехать в карантин в офис, чтобы эту справку забрать, сканировать её и загружать в П24? Не знаю, как автору этого отзыва, а мне точно лень это делать. Тем более, в законе, на который ПБ ссылается, перечня документов нет: они сами себе что-то придумали. А другие банки, кроме актуализации паспортных данных и опросника, никаких дополнительных справок не требуют.
4 листопада 2020, 23:35
В мене вони запросили не тільки справку з бухгалтерії. Список був вражаючий. Але мій відгук тут не для цього. А для того, щоб люди себе почали цінити, і поважати. А не повзали на колінах, у залежних від них структурах, і погоджувались на їхні правила. Якщо ми всі заберемо завтра з банку кошти, банк піде нам на уступки, і буде робити те, що ми требуємо, а не вони.
Читаючи тут коментарі, ви можете зрозуміти, що спонтанної солідарності не буде, клас рабів уже сформований, і готовий виконувати команди, як собачка Павлова.
5 листопада 2020, 8:51
«Якщо ми всі заберемо завтра з банку кошти, банк піде нам на уступки, і буде робити те, що ми требуємо, а не вони.» Patriarh 4 ноября 2020, 23:35
Так ваш отзыв не о банках, а об революции (свобода, равенство и братство), и баррикадах. Так вам не сюда, вам на площадь. «Составить отряды наилучших рабочих с ружьями и бомбами для наступления и окружения »центров« врага (юнкерские школы, телеграф и телефон и прочее) с лозунгом: погибнуть всем, но не пропустить неприятеля.» Советы постороннего В.И. Ленин (1917)
Sasha33
Sasha33
4 листопада 2020, 22:35
Накипіло?!
4 листопада 2020, 23:11
В чём сложность предоставить актуальные документы в банк? Возможно через приват24 или через отделение. Никто сразу ваши счета не блокирует, вам предоставляется некоторое время для актуализации. Не вижу причин для недовольства.
4 листопада 2020, 23:24
Леву важко бути вівцею.
5 листопада 2020, 0:47
Леву потрібно виконувати постанови правління національного банку щодо актуалізації даних клієнтів. Це не примха Привату
4 листопада 2020, 23:40
Https://bank.gov.ua/ua/legislation/Resolution_19052020_65?fbclid=IwAR1xj0s6Ixdy_1IAA5KTEiEGnmaMeZ3qIvT_7H3Ms2oo-tIf_x1OeZCu1Mg
Правління Національного банку України П О С Т А Н О В А Офіційно опубліковано 21.05.2020 Додаток 1  Належна перевірка клієнтів
13. Банк зобовʼязаний забезпечувати актуалізацію даних про клієнта (отриманих та існуючих документів, даних та інформації про нього): 1) не рідше одного разу на рік, якщо ризик ділових відносин з клієнтом є високим; 2) не рідше одного разу на три роки, якщо ризик ділових відносин з клієнтом є середнім; 3) не рідше одного разу на пʼять років – в інших випадках за умови відсутності підозр.
4 листопада 2020, 23:50
Прекрасно все написано. Намить, я подумав, що живу в Сингапурі. Але ми всі знаємо для чого затіялась ця гра.
Нехай просять актуалізацію коштів у організма з трьома громадянствами, а також у братів сиріт Суркісів. Я думаю, тут, ні у кого не виникає сумнівів, якого кольору капітали у цих бідолах. І як їх всіх перевіряють банки на актуалізацію. Злодії завжди хотіли поживитися за рахунок простих людей
FenixUA
FenixUA
5 листопада 2020, 0:47
Ви серйозно?) платіть тоді не картою а золотом, готівка то взагалі зло. Махновщина давно в світі непопулярна, щоб не жити по законам
5 листопада 2020, 8:05
Нехай просять актуалізацію коштів у організма з трьома громадянствами — не актуалізацію коштів а актуалізацію даних про клієнта. Не путайте. То что вы называете «актуалізацію коштів » называется подтверждением доходов и это другая процедура.
Правління Національного банку України П О С Т А Н О В А Офіційно опубліковано 21.05.2020 Положення про здійснення банками фінансового моніторингу I. Загальні положення
26) моніторинг ділових відносин/моніторинг фінансових операцій – аналіз фінансових операцій клієнта, що здійснюються у процесі ділових відносин з ним, щодо відповідності таких фінансових операцій наявній у банку інформації про клієнта, його діяльність та ризик (у тому числі в разі необхідності про джерело коштів, пов’язаних з фінансовими операціями);
5 листопада 2020, 8:12
1. Це Положення розроблене відповідно до законів України «Про Національний банк України», «Про банки і банківську діяльність», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», з метою запобігання використанню банківської системи для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення.
2. Цим Положенням установлюються загальні вимоги Національного банку України (далі – Національний банк) щодо виконання банками законодавства України з питань фінансового моніторингу.
3. Вимоги цього Положення поширюються на банки, відокремлені підрозділи банків, філії іноземних банків (далі – банки).
5 листопада 2020, 11:32
Вообще по итогу, видим как овца прикидывается львов с жизненной позицией « моя хата с краю» проверяйте других тех у кого деньги есть. Если вы такой хороший клиент, если вы законопослушный гражданин то у вас и мысли не было бы разводить эту тупую тему. Удачи на пастбище, пастуху вашему привет
MykolaA
MykolaA
5 листопада 2020, 12:48
Тема топіка: «погрожують заблокувати рахунки.» - , якщо не пройду актуалізацію даних про клієнта. Текс - суцільна демагогія.  Я так вважаю.