Сервіс ПриватБанк покращується постійно

У мене підходила до завершення картка. Я зробив замовлення картки через кур'єрську службу(безкоштовно), картку доставили до самої квартири, сфотографували з карткою і все-сервіс без черги та нервотріпання. І не потрібно стояти в чергах у відділенні банку. Але у мене була неординарна ситуація: мені привезли не той тип картки. Зв'язався з КолЦентром за номером 3700, зафіксував звернення і його розглянули, признали помилку, вибачилися та замовили мені ту картку яку потрібно та надали ряд переваг від банку та подарунків(це не обман, я правду пишу). Сервіс сподобався. Рекомендую однозначно найкращий банк України.
4 листопада 2020, 18:48
Дякуємо Вам за відгук!
Ми намагаємося надати максимально зручний сервіс, за допомогою якого наші клієнти зможуть комфортно почувати себе за будь-якої ситуації. Задоволений клієнт – це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що зусилля, які ми докладаємо, приносять свої плоди.

4 листопада 2020, 17:41
Какие такие подарунки вы получили? За чей счёт этот пир-банкет?
Меня например пятый день услышать не могут а вам подарунки..
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
4 листопада 2020, 18:47
Які подарунки?.. Безкоштовне підключення непотрібних послуг, які потім потрібно самостійно відключати або оплачувати за надання цих послуг. :)
4 листопада 2020, 22:39
Золота чіпована іменна картка з фото безкоштовно на замовлення.А так вона коштує грошей.
4 листопада 2020, 22:47
Я скажу коротко, що як на якого оператора потрапиш, є реально розумні оператори. Далі потрібно чірко аргументовувати свої доводи.Коли виконували ту чи іншу операцію і доказувати свою правоту, правду і матимете результат.Дляхмене хоч і дрібниця, але приємно отримати золоту чіповану іменну з фото картку.
MykolaA
MykolaA
4 листопада 2020, 18:40
«сфотографували з карткою і все-сервіс без черги та нервотріпання.», як чудово!!! -
але - «мені привезли не той тип картки.». - Сервіс сподобався !!!- .......
4 листопада 2020, 22:41
А що не так?По перше система через  кур'єра. По друге не стояв в черзі за карткою перед банком. Ну і не йорнічайте...
Sasha33
Sasha33
4 листопада 2020, 18:44
(це не обман, я правду пишу)- LoL
4 листопада 2020, 22:44
Що ти вкладаєш в букви LoL ? Поясни людям тут будь ласка і відколи це картка ціною в 200грн, видана безкоштовно не є подарунком?
А я послухаю, тоді і поясниш мені хто із нас Лол і чому. Чи ти вискочив з копиці сіна в якій кричав щось інше на 3 букви, тепер понавчалися лолкати?
Некомпетенщина.
5 листопада 2020, 20:25
Гляди-ка, а я хотел себе золотую карту, три часа в очереди простоял и когда узнал что она денег стоит и затем каждый месяц нужно за это платить.. отказался.
Вам же она досталась на халяву.. как-то странно, правда. За чей счёт этот банкет? или вы, может там какой-то заслуженный? тогда понятно.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Сервіс ПриватБанк покращується постійно