Заблокировали доступ в личный кабинет

Lenur1804 29 жовтня 2020, 11:04
Відділення за адресою: Херсон, пр-т Ушакова, 46
Несколько дней назад мне, без предупреждений, заблокировали доступ в личный кабинет. Когда я обратился в службу поддержки и прошел идентификацию то мне прислали вот такое сообщение:
«Повідомляємо Вам про прийняте Банком рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з
Вами договори та закритті поточні рахунки, на підставі статті 64 Закону України «Про
банки і банківську діяльність», частини першої статті 10 Закону України «Про запобігання
та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом,
фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а
саме у зв’язку із встановленням неприйнятно високого ризику за результатами переоцінки
ризику.
Банк надіслав Вам приклад заяви на розірвання рахунків, з даною заявою Вам необідно звернутись до відділення ПриватБанку для переказу залишку коштів на рахунок іншого Банку».

Банк не понятно на каком то основании решил приостановить мой доступ в личный кабинет. По этой причине я не могу также попасть в личный кабинет предприятия где я являюсь материально ответственным лицом и должен осуществлять свою работу. Т.е. работа предприятия тоже парализована.
На все мои обращения в службу поддержки слышу одно придите в отделение банка с паспортом и кодом.
Мы в конце сентября сделали перерегистрацию фирмы в другой город. Возможно из за этого и случилась эта ситуация, так как такое было в предыдущий раз когда мы тоже перерегистрировали предприятие со сменой адреса.
Кто то сталкивался с такой ситуацией?
Как разрешить данную ситуацию?
29 жовтня 2020, 13:58
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Заблокировали доступ в личный кабинет