Викрадені кошти

igor77300 13 жовтня 2020, 10:25
Досі не маю чіткої відповіді і інформації на рахунок викрадених в мене коштів з кредитної картки в сумі 15000гривень (15600 грн з комісією) 6 вересня (зміна фінансового номера і додавання нових карток, спроба підняття кредитного ліміту), при чому картки, телефон та паспорт були при мені, і жодних дзвінків чи повідомлень про підтвердження якихось операцій не було, а робилось це все в ніч з суботи на неділю, і як це могло не здатись підозрілими операціями. При оплаті 50-100грн банк просить ідентифікацію і підтвердження, а тут такі маштабні операції про які я дізнаюсь АЖ на слідуючий день випадково зайшовши на почтуЗ всього що я почув від працівника банку це порада звернутись в поліцію (хоча це не було шахрайством бо поліція не одразу розуміла на кого приймати заяву-на банк чи на невідому особу) і то що кошти знімала якась дівчина з більш як 1000км від мого місцезнаходження. Пишу в онлайн допомогу-ноль реакції, кошти так і висять в мінусі — гасити я їх не збираюсь тому що немає жодної моєї провини. Чи звертатись мені до адвоката чи банк це вирішить питання. Час йде, а потім банк проценти нарахує?
13 жовтня 2020, 14:29
На даний момент наші колеги перевіряють додаткову інформацію за вашим питанням та за результатом зв'яжуться з вами. Будь ласка, очікуйте дзвінка профільного спеціаліста.

13 жовтня 2020, 14:26
Банк нарахує %, навіть якщо суд по факту, це довго. У викраденні коштів приймає участь клієнт а не банк.  Думайте хто мав доступ до ваших даних, особливо до фін. номеру (чи були поповнення чи ліві дзвінки щоб були дані для заміни номеру - через те на контракт перейшов наприклад)
13 жовтня 2020, 21:11
В тому то і справа що фінансовий номер був куплений спеціально під приват і ніде не фігурував ,практично ним не користуюсь і ніхто з сторонніх осіб його не знає крім близьких людей,ніяких ні поповнень ні звінків не було ,і був куплений так як попередній були спроби заміни сім картки,навіть прописаний під паспорт.Невідомим особам ніколи не даю навіть номер картки не то щоб дату і цвв код,ні паспорт нікому ніколи не висилаю.телефон як працював так і працює.і ніхто мені не пояснює яким чином це все відбулось-лиш ми опрацьовуєм ваше звернення-і вас проінформуєм.
13 жовтня 2020, 22:49
Тоді хіба дубль банківської карти. може банк що підскаже
14 жовтня 2020, 12:14
Банк нічого внятного не каже,маю підозру що це все без діючого або бувшого працівника банку не обійшлось
Jokets
Jokets
14 жовтня 2020, 21:46
Ну так докажите что это не вы, если правы обратившись в полицию и делом по мошеничеству- чем дальше сидите тем больше звёзд на том, что вы знаете кто снимал но не хотите признавать
14 жовтня 2020, 20:49
Деньги случайно снимались не в Кривом Роге?
17 жовтня 2020, 11:49
Так-Кривий Ріг
14 жовтня 2020, 20:52
Если в Кривом Роге, Игорь напишите мне в личку.
20 жовтня 2020, 18:29
Всім доброго дня,сьогодні проблема була вирішена,я задоволений хоча довелось понервувати.ну на разі все добре,так як послугами банку користуюсь дуже давно із за зручності і не хотілось би розривати співпрацю.я хоч не експерт але би хотів дати пораду на рахунок простоти операцій по змінах фінансових номерів,заміни карток тим більше операції не в робочий час банку-все що ви спрощуєте для людей--стає доступніше для шахраїв-а зробити це в присутності в відділенні коли працівнив може ідентифікувати користувачарахунками-картками.я особисто готовий терпіти деякі незручності ,але бути спокійним.а шахраї і хакери чомусь штурмують практично тільки приват(з іншими банками не було жодних проблем)-тому що мабуть рівень безпеки слабкий.Мав навіть раз давніше перевипуск сім картки яка була прописана  під паспорт-коли я прийшов з паспортом в сервіс оператора-вони пожали плечами що незнають як і хто дозволив це зробити.так що як і сервісних центрах,так і в банках не завжди є доброчесні працівники.