Комісія

Рина Вейн 9 жовтня 2020, 10:52
Відділення за адресою: Київ, Харківське шосе, 56
Хотіли поповнити картку Універсальну GOLD в касі банку, і з якогось дива сказали що буде комісія. Тобто ти хочеш поповнити свою картку і платиш за це відсотки. Хоча на сайті написано що комісія 0%. Відколи ПриватБанк став брати кошти за поповнення своєї картки Універсальної в касі? Вже мовчу про спеціалістів, які не вітаються, і роблять вигляд що тебе нема у відділенні.
9 жовтня 2020, 12:21
З інформацією по тарифам ви можете ознайомитись в будь-який момент на нашому сайті: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
Так, при поповненні картки Універсальна в касі, комісія складає 0,2%, мінімум 5 грн (за умови поповнення з наявністю картки) або ж – 0,5%, мінімум 5 грн при поповненні картки за номером.
Ви можете здійснити операцію в терміналі самообслуговування не гаючи свій час на звернення в касу та поповнити картку з її присутністю без комісії вставивши картку в термінал та натиснувши «Поповнити картку» — «Поповнити поточну картку» або в меню поповнення картки обрати варіант «Вставити картку», замість введення її номеру.

Буква Ґ
Буква Ґ
10 жовтня 2020, 20:28
Просто привату дешевле воровать из терминалов, а так на кассе же документ дается, какая выгода с этого?
Офк же стопроцентно банку дешевле инкасацию делать. туда сюда возить, перепроверять и т.д.