ValeryN 1 жовтня 2020, 21:46
Відділення за адресою: Суми, вул. Металургів, 13
Сегодня в первой половине дня хотел пополнить свою карту мелочью по 50 копеек, на кассе была кассир Наталья Тарасенко.
Отказали в обмене мелочи по 50 копеек на сумму 61 гривна, тем более своему клиенту, а за пополнение карты той же мелочью, взимается комиссия 5 гривен. Даже если бы я захотел пополнить неплатёжными 25-ю копейками свою универсальную карту класса Gold, всё равно комиссия составляет 5 гривен. Что это за дань за пополнение карты мелочью и не принятия её же к наличному обмену в ПриватБанке?
Разберитесь, пожалуйста.
2 жовтня 2020, 9:48
Добрий ранок!
Дійсно, за проведення власником картки поповнення в касі — утримується касова комісія 0,2%, мінімум 5 грн.
До касової комісії може додаватися карткова комісія, якщо вона передбачена типом картки. Наприклад, при поповненні картки для виплат власником картки, комісія становитиме: 0,5% карткової комісії + 0,2% касової комісії.
Обмін банкнот і монет, які вилучаються з обігу, без стягнення плати за проведення такого обміну.
Після обміну, за бажанням клієнта, гривні можуть бути прийняті для проведення всіх касових операцій.

Shurik Linnik
Shurik Linnik
2 жовтня 2020, 4:36
Они себя возомнили превыше государства, плевать им на законы. Пишите жалобу в НБУ.
ValeryN
ValeryN
2 жовтня 2020, 10:00
Почему действующую мелочь не принимаете к обмену? На этот вопрос вы не ответили.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
2 жовтня 2020, 10:14
У касах ПриватБанку приймаються монети національної валюти в сумі до 200 гривень на день на одного клієнта. На жаль, касир не може прийняти монети в більшій сумі в зв´язку з тим, що у нього немає місця для зберігання монет.

Проте, є спеціалізовані відділення, які приймають монети без обмежень в сумі (але з урахуванням фізичного об´єму касового сховища - не більше 5 кг). Підкажіть, будь ласка, місто і я перевірю наявність такого відділення в обраному регіоні.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Законы НБУ для сотрудников ПриватБанка и самого ПриватБанка, не указ у них свои законы.