Проблему отримання коштів за договором страхування вирішено

Volodymyr125 1 жовтня 2020, 11:59
Відділення за адресою: Одеса, вул. Успенська, 22-А
Доброго дня! На початку вересня цього року моя донька перебувала на стаціонарному лікуванні в дитячій міській клінічній лікарні #3 міста Одеси з діагнозом: двостороння пнєвмонія. Оскільки ця хвороба віднесена до переліку хвороб за договором страхування, про страхову подію було повідомлено завчасно страхову компанію. Після одуження дочки було отримано випуску 027/О з лікарні з печатками зав. відділення та лікуючого лікаря, але без печатки медичного закладу. На прохання поставити печатку керівництво вищевказаного медичного закладу категорично відмовлялося, пояснюючи те, що про наявність страховки їх попередньо треба повідомляти. На моє здивування страхова компанія пішла мені на зустріч та прийняла подані мною документи без печатки цього закладу. Особлива подяка експерту страхової компанії Наталії Володимирівні, яка з розумінням віднеслася до ситуації, яка склалася.
1 жовтня 2020, 13:49
Дякуємо за ваш відгук! Ми з партнерами завжди раді піти на зустріч та допомогти у вирішенні питань.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Проблему отримання коштів за договором страхування вирішено