Відмова у видачі картки для виплат

motel 30 вересня 2020, 19:24
Відділення за адресою: Львів, вул. Патона, 2/4-А
30.09.2020 року я звернулась відділення Приватбанку, для виготовлення картки для виплат та приєднання її до зарплатного проекту, у звязку з працевлаштуванням та відповідною вимогою мого керівництва. Мені було відмовленно у звязку з тим, що банк в односторонньому порядку прийняв відповідне рішення. У цьому ж відділенні мені запропонували зателефонувати за номером 3700 для з'ясування всіх обставин та причин. Оператор, в кінцевому результаті видала «Справді, банк дійсно відмовив у видачі вам картки, причин повідомити ми не можемо». Організація, в яку я влаштовуюсь, працює з Приватбанком. Часу чекати не маю. Кредиту у Приват не маю. Багато років була їхнім клієнтом. Очевидно, прийдеться розпрощатись… Це шалена неповага до своїх клієнтів!!!
30 вересня 2020, 20:10
Добрий вечір!
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Про результати вас одразу повідомлять.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
30 вересня 2020, 19:57
Банков других хватает. :) У работодателей нет никаких законных оснований навязывать работникам банк для получения зарплаты. Кроме того НБУ изменил порядок перевода средств работодателями на счета своих работников, что позволит работодателям более просто перечислять средства на счета любых банков. Соответствующее постановление НБУ должно вступить в силу с нового года.
Toxa David
Toxa David
1 жовтня 2020, 8:25
Багато років була їхнім клієнтом — видать клиентом «не очень», если банк в одностороннем порядке решил не иметь с вами дела для спокойствия банка. Очевидно, прийдеться розпрощатись… — (наверное угроза), так уже распрощался, и банк не хочет снова с вами встречаться и даже открывать карту для выплат.
Обратитесь в банк где вас еще не знают, откройте карту и переговорите с бухгалтерией вашей новой организации (или можно в обратном порядке сначала переговорить с бухгалтерией а потом открыть карту в альтернативном банке).
Shurik Linnik
Shurik Linnik
1 жовтня 2020, 10:32
Правильно робите, ця шарага зовсім зіпсувалась))) Банків в країні достатньо на будь-які потреби.