Юристи відсутні

humanJ 30 вересня 2020, 17:23
06.06.2020р. блокують зарплатну картку. Телефоную до банку. Прохаю «говорилку» зєднати з юристом банку. У відповідь відмова: — «зверніться до юриста, він знає як зв»язатись з юристом банку" — ??? Спробував пояснити що згідно постанови Верховного Суду України за №340/1018/19 від 18.01.2020р. банк не має право блокувати єдине джерело доходу громадян. У відповідь починає зачитувать якусь постанову місцевих органів влади. Поняття хто головніший, просто відсутнє. Банк — прсто одне велике дно.

P.S. Завтра вранці з юристом будемо готувати позов до суду.

P.S.S. В відгуках в рубриці «погано» можна вибрать тільки 3 пункти — Привіт — банк, та для вас 103 пукнти буде замало!
30 вересня 2020, 19:10
Добрий вечір!
Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22
Дізнатись контактні дані виконавця, номер виконавчого провадження (ВП) клієнт можете перейшовши на сайт Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. На сайті необхідно ввести своє прізвище і ім'я, або ІПН.
Сall-центр Міністерства юстиції: 380 44 364-23-93.
Для того, щоб банком не було накладено арешт на окремі картки — це має бути описано в самому впровадженні. Інформацію має вказати виконавець, що надсилає листа.
В разі ж, якщо цього не було вказано в провадженні, то власнику картки варто звернутися до виконавця, щоб вони прислали постанову про зняття з конкретної карти.
При надходженні до нас запиту про зняття арешту від виконавчої служби, обмеження буде знято протягом 1-3 робочих днів.
Також, дозвольте зазначити, що в разі знаходження на картках суми більше, ніж сума арешту, по зверненню до банку є змога зняти кошти, що перевищують суму.
Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити Ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.

Jokets
Jokets
30 вересня 2020, 19:33
Ну если ИС тупые и не удосужились правильно сделать постановление с указанием реквизитов счета который не трогать, какие вопросы к банку
sanch ☺
sanch ☺
30 вересня 2020, 19:51
«постановление с указанием реквизитов счета» зачем банк заблокировал все счета, если ИС не указала № счетов?
humanJ
humanJ
2 жовтня 2020, 1:59
Банк, як завжди, розказує казки! Інформацію про картку має банк та власник. При запиті виконавчої служби на блокування картки банк повинен був надати інформацію виконавчій службі про те що картка є зарплатною і не підлягає блокуванню. Але в наслідок свого пофігізму або не професійності, банк цього не зробив!
30 вересня 2020, 20:05
«P.S. Завтра вранці з юристом будемо готувати позов до суду.» — «будемо готувати» звучить дуже не визначено. Чекаэмо від автора «подали позов» та номер провадження.
Toxa David
Toxa David
1 жовтня 2020, 8:37
Суд просто откажется принимать «позов» так как банк в точности выполним предписание исполнительной службы «наложить арест на все счета клиента в банке», буква в букву.
1 жовтня 2020, 11:21
Юрист даже подавать не будет. Пустая страшилка от автора.