Консультанти привату надають недостовірну інформацію

sad0client 20 вересня 2020, 19:48
Подзвонила ця брехлива особо у неділю вечером і повідомила, що у дружини існує заборгованість ( приватбанк не повідомив, що знімає з щомісячного платежу страховий внесок) і що вже 5 днів нараховуєтся пеня. Хоча все було сплачено. Потративши дві години свого часу я вияснив у службі підтримки, що під час карантину пеня не нараховуется. Враховуючи хамский зверхній тон я схильній вважати цю брехню як елемент психолочного тиску!
21 вересня 2020, 9:01
Нам дуже прикро, що у вас склалось таке враження. Ми постійно працюємо над розширенням функціоналу віддалених каналів. Інформація по рахунках, про рух коштів завжди доступні в особистому кабінеті Приват24 https://www.privat24.ua/
Обов`язково перевіримо консультацію оператора. За результатом додатково повідомимо вашу дружину.

21 вересня 2020, 10:04
А до чого тут мої враження? Оператор подзвонила у неділю вечером і почала погрожувати шаленими пенями і санкціями, хоча вона знала про те, що пеня під час карантину не нараховуется. А повідомити кліента про те, що щорічній страховий внесок треба зробити у цьому місяці приватбанк не захотів. Яке ще могло скластися враження?
LenaDnepr
LenaDnepr
22 вересня 2020, 13:38
Нажаль, недостовірну інформацію у приваті надають всі - і на гарячій лінії, і у відділеннях. ми для них лише спосіб побільше заробити грошенят.
17 травня 2021, 12:06
Згодна, але після того як я відмовилась від їх кредиту мені постійно телефунують з різних кредитних шарашок, номер телефона персональні дані я більше ніде не залишала. Приватбанк такого не робив.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Консультанти привату надають недостовірну інформацію