Блокування рахунків

Nata Shevchenko 15 вересня 2020, 15:14
Доброго дня.
Чоловік СПД. Має заборгованність (так, дійсно) в іншому банку. Інший банк через приватного виконавця виставляє вимогу на повернення повне кредиту. Ок. Згодні.
В приваті маємо рахунки та картки. І як фіз особа і як спд (рахунки). Приват блокує по всім рахункам всі кошти (на вимогу таке як приватного виконавця). Сума заблокована більша, ніж фінансова вимога іншого банку. Тобто, це виглядає так: вимога повернути борг (кредит) — блокування всіх коштів в приваті — неможливість закрити рахунки СПД — шукай кошти де хочеш (хоча кошти на приваті є, але заблокували).
Який вихід? Чи мали право блокувати? Це не ВДВС, а приватний виконавець, суду також не було.
15 вересня 2020, 16:06
ПриватБанк є банком, який сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України.
Зі своєї сторони, Банк не може ігнорувати законну вимогу виконавця та не блокувати рахунки при надходженні постанови. При надходженні до нас запиту про зняття арешту від виконавчої служби, обмеження буде знято протягом 1-3 робочих днів.
Також, дозвольте зазначити, якщо у вимозі вказано суму стягнення і на картках доступний баланс більше ніж сума арешту, по зверненню клієнта до банку є змога зняти кошти, що перевищують суму.

Nata Shevchenko
Nata Shevchenko
15 вересня 2020, 16:10
Дякую представнику банку за відповідь. Але там не Державна виконавча. І суду не було, немає ухвали суду. Там приватний виконавець іншого банку(!).
zig4free
zig4free
15 вересня 2020, 16:12
ИС имеет возможность арестовать все счета.
Рекомендую обратиться к ИС.
Контакты исполнителя/ИС можете найти в едином реестре должников: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors
Toxa David
Toxa David
15 вересня 2020, 18:16
Там приватний виконавець іншого банку(!). - имеет право открывать исполнительное производство и арестовывать счета по прыпысу нотариуса. Все вопросы к частному исполнителю наложившему арест или к частному нотариусу наложившему прыпыс.