Не маю права бути клієнтом банку без пояснення будь-яких причин.

Gaalliinna 28 серпня 2020, 19:41
Сьогодні я звернулася до відділення банку для перевипуску картки для виплат. Але після надсилання запиту на випуск картки мені було відмовлено, бо банк односторонньо розірвав договір зі мною. Оператори приват банку не змогли надати жодної інформації про причини відмови. Вони запропонували мені надіслати Укрпоштою листа голові Приватбанку. Але мені необхідно вирішити це питання терміново, адже на місці роботи зарплатню нараховують лише на картки Приватбанку. Просто соромно за систему, в якій з людиною безпричинно можуть розірвати договір без попереджень та пояснень.
28 серпня 2020, 20:42
Добрий вечір!
Нам шкода, що ви зіткнулися з незручностями. Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб надати відповідь по вашому питанню.

Jokets
Jokets
29 серпня 2020, 11:17
В текущем мире вы как работник имеете право сами выбирать банк для получения ЗП, следовательно открыв счет в другом банке получаете карту и берете у них заявление для предприятие в котором будет указаны реквизиты для ЗП

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не маю права бути клієнтом банку без пояснення будь-яких причин.