Збій терміналу самообслуговування , як повернути свої кошти ?

Надія Черевата 28 серпня 2020, 10:43
Відділення за адресою: Львів, вул. Гетьмана Мазепи, 25-Є
20 серпня о 12: 45 я, Черевата Надія Степанівна, проводила оплату комунальних послуг в терміналі по вулиці Гетьмана Мазепи 25 а, суму яку я мала ввести 364 грн, ввела 350 + 20, термінал неприймав 20 грн, поки я знайшла інші гроші, стався збій системи, подзвонила на 3700, мою заявку зараєстрували, запитали номер карточки, ( 5168хххххххх7007)сказали що співпадає з карточкою якою я авторизувалася, номер заявки 18959572, казали чекати інкасації, гроші мали повернути на мою карточку, сьогодні я зателефонувала знову на 3700, і оператор повідомив що мою заявку відхилено, інкасація вже проведена, і мої 350 грн вже повернули тільки не мені, а на карточку іншої людини, цивілізована країна, є камери спостереження біля банкоматів, невже не можна переглянути, чому я маю випрошувати свої гроші, через збій в системі, прошу Приват банк розібратись в ситуації, дякую
28 серпня 2020, 11:25
Таке можливо, якщо при проведенні операції в терміналі не була завершена робота після попереднього клієнта, а оскільки оплата була неуспішна, тому онлайн повернення відбувається на картку авторизованого клієнта.
Ми перевірмо чим можемо зарадити. Додатково зв'яжемось з вами за результатом.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Збій терміналу самообслуговування , як повернути свої кошти ?