Навіть на це не тянуть

Gastarbaiter 26 серпня 2020, 14:41
Робив переводи за системою RIA все було непогано поки замовляв виплати готівкою, але відкрив рахунок у валюті… і тут нате майте. Переказ не потрапляє на мій рахунок. Я розумію що статися може що завгодно, тож звернувся на 3700, дівчина-оператор довго пояснювала мені про те як можна зарахувати переказ))) я їй пояснив (повинно було бути навпаки) що перекази по системі RIA на валютний рахунок в Приват Банку зараховуються автоматично, тож заяву прийняли (Заявка №28018771). ВІдповідь по заяві така: за Вашим зверненням був зроблений запит в систему РІА. Відповідь від системи: На жаль даний переказ № ХХХХХХх на суму 1000 USD не доступний до виплати одержувачу, він розгорнутий для виплати відправнику з комісією. Відправник у пункті відправки повинен повернути переказ. Причину повернення компанія не повідомляє, рекомендує уточнити у відправника, відправник може звернутися до свого пункт для уточнення причини повернення. Пояснюю цим «спеціалістам» що 1. це єлектронна система і ніяких пунктів відправки не використовували 2. комісія знімається автоматично, інакше переказ не здійснити. 3. Докладаю їм скріншот з відповідью системи RIA (там йдеться про те що Банк (Приват) корреспондент не дозволяє зробити повернення коштів). 4 Прошу їх надати у відповідь подібного скріна з відповіддью від RIA (наівний))) який скрін? запит ніхто не робив)
Звонив декілька разів на 3700 з проханням надати хоч який-то документ про наведений інцедент, але найбільший результат — це загальна адреса на яку «пишите письма» Далі переписка про все, але не те що потрібно
ЛЕГШЕ зв'язатись з support RIA. Ці відреагували зразу і обіцяли допомогти
Пишу відгук сюди, може хоч якось стануть зважати та діяти.
26 серпня 2020, 16:14
Ваше питання було детально розглянуто профільними фахівцями. ПриватБанк надає послугу зарахування вже відправленого переказу на картку або видачі його готівкою. В даній ситуації, на запит банку до системи грошових переказів RIA було надано таку відповідь: «На жаль даний переказ № ** на суму * USD не доступний до виплати одержувачу, він розгорнутий для виплати відправнику з комісією. Причину повернення компанія не повідомляє.» Відправник може звернутись в підтримку свого банку, через який відправляв переказ або в пункт відправки для уточнення інформації та отримання коштів.

Gastarbaiter
Gastarbaiter
26 серпня 2020, 17:15
Я не можу довіряти словам, тож будьте так ласкаві викласти  скрін цієї відповіді або вишліть її на мій імейл. Крім того я отримав відповідь  від системи RIAпро те що Приват Банк не дозволяє виконати повернення коштів!  про що вам було надіслано скріншот
Jokets
Jokets
27 серпня 2020, 8:39
Скрин вам никто не будет давать, максимум банк может письмом вам ещё раз повторить ранее озвученный ответ)