olga20202020 26 серпня 2020, 11:57
Добрый день. Подскажите пожалуйста, можно ли сделать интернет-карту без посещения банка, если других карточек банка не имею?
Пыталась дозвониться на тел. 3700, до реального оператора через все автоответчики не пробилась. «Виртуальный оператор» никак не хочет пропускать дальше.
При попытке зарегистрироваться через сайт постоянно «ответьте на телефонный звонок», «подтвердите е-мэйл», «Ваша вiдповiдь збережена». И так каждый раз. Можно повторять по кругу до бесконечности.
Не сталкивалась еще с банком, где дозвониться до оператора — целая задача.
26 серпня 2020, 13:48
Оформити Інтернет картку, або віртуальну Картку для виплат чи Універсальну може лише ідентифікований клієнт банку. Для вашої зручності це можна зробити не лише у відділенні, а й звернувшись в підтримку та замовивши з доставкою.
Щоб дати можливість клієнтам вирішувати свої питання не очікуючи з'єднання з оператором ми розробили та постійно модернізуємо багатофункціональне голосове меню. Та це не заважає нам в будь-який момент прийняти від вас дзвінок та за допомогою оператора відповісти на всі питання. В голосовому меню є окремий пункт, який дозволяє відразу з'єднатись з оператором.
Також, у разі необхідності ви можете звертатись в цілодобову онлайн підтримку на нашому сайті pb.ua. Наші фахівці в чаті залюбки вам допоможуть. А щоб максимально спростити звернення в підтримку в нас є чат боти в популярних месенджерах — https://privatbank.ua/ru/udalenniy-banking/chat-boty. Як бачите, ми не залишаємо своїх клієнтів напризволяще та допомагаємо навіть на стороннії ресурсах.

26 серпня 2020, 12:03
Если вы клиент хоть какого-то банка, подключенного к системе BankID НБУ,
то можете попытаться зарегистрироваться в Приват24 под учётной записью вашего банка.

Ну а как работать с Приват24 - посмотрите по месту...
26 серпня 2020, 12:05
Кстати, на сайте есть ещё и чат а в мессенджерах чат-боты…

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / попытка зарегистрироваться в приват24 онлайн закончилась ничем, дозвониться до оператора тоже непростая задача