Обслуговування

fursova 25 серпня 2020, 10:29
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Соборна, 59
Я не є клієнтом ПриватБанку, і після відвідування відділення у Вінниці на Соборній, 59 точно ним не стану.
Наша бабушка здійснила переказ грошей ($) через систему переказу. Переказ був з іншої країни. Я ніколи раніши не отримувала перекази з-за кордону. Тому прийшла і в першу чергу звернулась до консультанта, яка мені порадила ставати в чергу в касу. Я повідомила, що отримаю переказ вперше — на що мені відповіли: «Ставайте в касу!». 40 хв. я простояла в черзі, після чого виявилось, що гроші я отримати не можу, адже я не є клієнтом банку і для того щоб їх (гроші) отримати, я маю стати клієнтом. Після мого обурення, що я ж спершу звернулась до вас за консультацією, виявилось, що мала одразу повідомити що я не є клієнтом ПБ. Ніякої поваги до себе як до клієнта та участі у вирішенні мого питання я не відчула — доволесь просто піти.
Звернулась в інше відділення ПБ (Вінниця, пр-т Коцюбинського, 60), де за 5-7 хв. здійснили оформлення необхідних документів, при цьому виявилось що для отримання коштів не обов'язково бути клієнтом ПБ. Дякую за це кваліфікованому консультанту.

Дуже раджу керівництву Банку бути вимогливим до своїх співробітників!