ПриватБанк не повернув гроші

Я оплатила комунальні послуги ОСББ, але вони не потрапили до адресата, так як банк закрив реквізити, а назва ОСББ збіглася. А тепер вони мені пишуть, щоб я сама вибивала кошти з помилкового адресата. Тобто, помилка банка, а проблеми мої!!! Нікому не раджу доручати свої гроші Приватбанку.
22 серпня 2020, 9:51
Доброго ранку!
Хочемо звернути вашу увагу, що при створенні платежу ви маєте змогу бачити реквізити отримувача, за якими будете відправляти кошти ще до його проведення. Таким чином, підтверджуючи платіж ви доручаєте банку відправити кошти за введеними реквізитами. Якщо відправником були введені помилкові або застарілі реквізити ми маємо змогу сформувати лист на отримувача для повернення платежу. Та варто розуміти, що рішення про повернення коштів приймає отримувач, адже банк не має правових підстав для примусового списання коштів з рахунку отримувача в подібній ситуації. Для формування такого листа достатньо звернутись за будь-яким авторизованим каналом, що вказано на сайті: https://privatbank.ua/ — наші фахівці будуть раді вам допомогти.
Мінфін
Відповідь адміністратора
22 серпня 2020, 10:36
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 22.08.2020).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.

Jokets
Jokets
23 серпня 2020, 0:23
Тоисть осбб закрыло свой счёт но не уведомело плательщиков и более того счёт так неймоверно закрыт, что деньги смогли к ним отправится и видимо поступить НО виноват банк который как посредник по указанным ВАМИ реквизитами выполнил ваш платеж? Аплодирую стоя
Toxa David
Toxa David
23 серпня 2020, 10:09
Интересно вы платили по реквизитам указанным в квитанции (счете за обслуживание) или даже не смотрели и не сверяли? Вы считаете что банк за вас должен это делать?