ОЩАДБАНК ТА ПРИВАТБАНК перешкоджає виконанню рішення суду

VLADA4421 20 серпня 2020, 13:59
Два державних банка ОЩАДБАНК та ПРИВАТБАНК не надає інформаціі на запити державних виконавців щодо рахунків боржників та наявність коштів.
Так, за виконавчим провадженням по стягненню аліментів, де існує заборгованість більш 160 тисяч грн. (виконавче провадження №51214875) державним виконавцем були направлені запити. Проте, не дивлячись на наявність рахунку і коштів у боржника в ОЩАДБАНКУ фінансова установа не надає новий номер рахунку IBAN вже три місяці. До цього часу на запити виконавців по формальним причинам банки відмовляли у виконанні постанов. ПРИВАТБАНК навіть не надав інформацію про режим рахунку, з якого мождиве стягнення. Всі діі призводять до вчинення перешкод у виконанні рішень українських судів та дій державних виконавців. І це, ще раз наголошую, ДЕРЖАВНІ банки.
20 серпня 2020, 17:01
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.  З даного питання банком були надані відповіді до виконавчої служби.

20 серпня 2020, 17:42
Арест наложили на счета, но не хотят предоставлять номера счетов, чтобы сделать принудительное взыскание? Хм, интересно... А какая в этом польза банкам? Надеюсь исполнитель знает, что в таких случаях нужно делать, если препятствуют исполнению судебного решения? Что сделал исполнитель?
FenixUA
FenixUA
20 серпня 2020, 18:21
По моему автор дала сама ответ почему:  «До цього часу на запити виконавців по формальним причинам банки відмовляли у виконанні постанов. » . Опечатка в документе или что то пропущено, = не формальность на самом деле
20 серпня 2020, 20:35
«по формальним причинам банки відмовляли у виконанні постанов» — не грамотно составлено постановление, — вина суд. исполнителя. Например нет ИБАНА.
Но по Крылову нужно на Слона тявкать.
20 серпня 2020, 20:51
Щодо формальності - зверніть увагу на практику Європейського суду щодо формалізму органів державноі влади. Я розумію що нам до цього ще далеко.
Дякую.
20 серпня 2020, 20:49
А яка мета не віддавати гроші по депозитам та здійснювати інші діі стосовно затримання коштів в банку? Ви напевно не активно працювали з виконавчими службами, тому що виконавець на усіх не може виносити постанову про ненадання відповіді. Проте мовчання банків з цього приводу - це не тільки в цій ситуаціі. Вам інші повідомлять що ОЩАДБАНК та ПРИВАТБАНК дуже повільно надає інформацією виконавцям. Зараз трошки ситуація змінілася т.я. з'явилися загальні типові форми виконавчих документів.
20 серпня 2020, 20:39
Прошу конкретизувати відповідь щодо повторного запиту виконавця про номери рахунків, режим рахунків та коштів на них від 03.08.2020 вих. №51214875/14. Який вихідний номер та дата відповіді АТ КБ «ПРИВАТБАНК» на цей запит?
Jokets
Jokets
21 серпня 2020, 9:20
А вы представитель как раз ИС? Или на каком основании банк должен это сообщить
25 серпня 2020, 12:50
Я Стягувач. На Вашу думку, ПРИВАТБАНК взагалі нікому нічого не повинен? Я так не думаю.
KuzyaCat
KuzyaCat
17 вересня 2020, 7:42
Да будет вам известно, товарищ Стягувач, что согласно закону о банковской тайне, данные карточного счета не могут быть раскрыты никак иначе, кроме как в рамках уголовного дела и то по решению суда. Вот, банк и присылает отписки.
17 вересня 2020, 13:05
Нет такого закона О банковской тайне, товарищ Кузя! :)
Ничего личного, просто маленькая рекомендация, если не хотите, чтобы в ваших комментариях звучала всякая ерунда, несоответствующая действительности, и чтобы они не выглядели из-за этого смешными, то изучите сначала, какие законы существуют у нас в стране, и что в них написано.
Если интересно, то понятие банковской тайны и порядок ее раскрытия написаны в ЗУ «Про банки і банківську діяльність»:
AlexiusTwentyOn
AlexiusTwentyOn
21 серпня 2020, 8:51
Вовремя вы окуклились, 160к,зачем папку так пугать?)
25 серпня 2020, 12:52
Ви вважаєте цим можно «напугать»? Не всіх.
21 серпня 2020, 10:34
Вот читаю:
Ответ банка 20 августа 2020, 17:01
«З даного питання банком були надані відповіді до виконавчої служби
1. ДВС сделала запрос в банк.
2. Банк ей (ДВС) ответил.
Вопрос: Кто такой VLADA4421 и что он здесь делает?
Зашел поговорить, имхо
25 серпня 2020, 12:58
На цьому сайті мають право свою ситуацію викладати не тільки Миколи) Дивно, чи не так? Про відповідь ПРИВАТБАНКА виконавчій службі - це неприпустиме порушення Закону «Про банки та банківську діяльність». Може згодиться для Вас у майбутньому - інформація яка є банківською таємницею обов'язково надається на запит органів ДВС.   А у своій «відписці» ПРИВАТБАНК послався на банківську таємницю і нічого не надав.
Це норм?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ОЩАДБАНК ТА ПРИВАТБАНК перешкоджає виконанню рішення суду