Хамство в отделении « Приват банка »

Сергей Недоруба 17 серпня 2020, 16:21
Хамское поведение сотрудников отделения банка, к своим клинтам отказ от обслуживания в отделении банка, за отсутствие маски, чем нарушаются конституционные права граждан украины
17 серпня 2020, 17:59
Доброго вечора!
Зі свого боку ми проводимо безперебійну роботу всіх наших дистанційних сервісів.
1. Проведення всіх основних операцій по вкладах дозволені через інтернет незалежно від каналу оформлення вкладу (відділення або Приват24). Окрім того, в Приват24 можна виконати 147 операцій не виходячи з дому.
2. Термін дії всіх Карток для виплат (для отримання пенсії, заробітної плати і т.д.) і карток Універсальна продовжений на 90 днів. Працює зняття, поповнення, оплата з картки (крім інтернет-покупок, коли потрібно вводити термін дії картки та оформлення Оплати частинами).
3. Відкрито перевипуск карток на віртуальні (digital) в Приват24 https://next.privat24.ua (Гаманець — Карти — Вибір картки, яку потрібно перевипустити — Управління карткою/рахунком — Перевипустити картку).
4. Відділення перейшли на гнучкий графік роботи. Детальніше — https://privatbank.ua/news/2020/3/26/1162.
Просимо утриматися від відвідування місць скупчення народу в цей непростий період та берегти себе.
Також, варто пам'ятати, що наша служба підтримки доступна 24/7 і завжди допоможе розібратися та навчить користуватися дистанційними каналами самообслуговування.Вважаємо за потрібне наголосити, що банк неодноразово в своїх зверненнях просив клієнтів утриматися від походу у відділення та використовувати віддалені канали самообслуговування.
Також, ми звернулись до вас в особистому повідомленні та запросили контактні дані, щоб розібратись в ситуації.

Strelok123
Strelok123
17 серпня 2020, 18:29
«отказ от обслуживания в отделении банка, за отсутствие маски», - надо было еще и по голове настучать, чтобы не шарился без маски в общественном месте)
17 серпня 2020, 18:34
Так сам президент нарушает с главным сан врачем украины , так что стучи....!!!
Jokets
Jokets
17 серпня 2020, 22:14
А если он прыгнет с окна 9го этажа тоже прыгнете?
18 серпня 2020, 9:22
Намекаете президент не адекват??))) Он гарант конституции и закона!!! Это плевок всем избиратилям +жена болела « как бы»)))) А в даном случае нарушается статья № 92. п.1 , №92.п22п.п 1, А также договор между клиентом и банком! А не «Будем - будем обслуживать »Это в другом месте)))