Чудовий сервіс

Makaryn 13 серпня 2020, 17:56
Дуже крутий сервіс онлайн допомоги. Відкривала ФОП і мала дуже багато питань, а працівники банку допомогли мені з кожною проблемою. Всі канали працюють добре, і чат, і телефон, і менеджери у відділеннях.

Є кілька питань стосовно безпеки. Перше, можна зателефонувати на 3700 з будь-якого підв'язаного до рахунку телефона і дізнатися, наприклад, баланс картки. Можливло для когось зручно, але трохи ризиковано.
Друге, чи достатньо безпечно вводити креди від кабінету прямо у форму в оналайн-чаті, чи в браузері працавника відділення банку?
13 серпня 2020, 19:01
Доброго вечора!
Зауважимо, що в першу чергу банк піклується про безпеку даних своїх клієнтів та не надає персональну інформацію третім особам та забезпечує безпеку коштів при дотриманні правил користування банківськими рахунками.
Інформацію за рахунком можуть отримати лише вповноважені та довірені особи, що вказуються у відділенні банку, або ж за допомогою Приват24 для бізнесу особисто клієнтом.
Ми склали декілька правил, що допоможуть вам не стати жертвами шахраїв: https://pb.ua/safeness

zig4free
zig4free
13 серпня 2020, 21:18
Очевидно проплаченный отзыв — никакой конкретики и много «позитива». У самого как ФОПа были притензии к банку — которые небыли решены — банк отказался их решать — конкретно банк дал кредитный лимит на ФОП счет, который мне был не нужен — при обращении отказались его убирать — ну сейчас проблемы нет т.к. закрываю ФОП счета в Привате.