У жодному разі не зв'язуйтесь з цим банком!

Julia3332020 11 серпня 2020, 21:13
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Героїв Майдану, 69
Стала жертвою аферистів через ПриватБанк. Неочікувано для мене, прийшла смс: Предавторизация: Doordash*Sunset Park D і сума коштів ( з кредитного ліміту), яку зняли шахраї. Одразу ж зателефонувала на 3700 і повідомила про несанкціоноване використання карти! Спричинені шахрайські дії.
На що мені відповіли, що нам дуже прикро, таке трапляється дуже часто, але нічим допомогти не можемо. Мене це дуже здивувало і обурило. Оскільки послугами цього банку користуюся багато років, така ситуація виникла вперше. Не очікувала такої відповіді, м'яко кажучи. На другий ж день, одразу звернулася у відділення банку, яке знаходиться на вул.Героїв Майдану, 71. Розповіла про ситуацію, на що отримала повну бездіяльність зі сторони працівників та байдужість. Відповідь одна: закон не передбачає можливості захисту при таких ситуаціях, з нас снято будь-яку відповідальність, звертайтесь у поліцію. Відношення хамське, і врешті решт вимагали покинути приміщення.
Дуже прикро і неприємно. Але уже перечитавши сотні відгуків від інших користувачів-жертв, таких як я, зрозуміла, що це для цього банку нормальна ситуація.
Люди, будьте обережні і не майте справу з Приват24! Це шахраї!
12 серпня 2020, 11:53
З боку банку ми зробили запит на оскарження операції до платіжної системи. Регламент розгляду заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для вас. Додатково вам направлена офіційна відповідь на вашу адресу.

yulian99
yulian99
11 серпня 2020, 22:47
Мне вот интересно, подобные истории в привате делятся на 2 категории : деньги сняли мошенники, клиент написал в чат, ему в тот же день вернули деньги ;вторая же - что-то в таком духе, как эта. Возникает вопрос : приват таким образом себе здесь рейтинг поднимает, когда появляются отзывы из первой категории?
Zhmunya
Zhmunya
11 серпня 2020, 23:02
Вы правильной дорогой идете в размышлениях.
+15. Только есть 2 категории машейников — одни счета в самом Примате имеют и их лочит СБ, а вторых только через диспут в платёжную систему достать можно и эта процедура 45-120 дней длится. И третья категория — счета в Украине в других банках и переводы Р2Р, которые оспорить не реально и полиция списывает на гражданско правовые и отправляет в суд закрывая уголовные дела. Последние самый тяжелый по возврату — практически не реально.
Sonia91
Sonia91
11 серпня 2020, 23:20
Я со второй, мне ничего не вернули. 24000 с кредитного лимита сняли.
12 серпня 2020, 8:48
одни счета в самом Примате имеют и их лочит СБ
=============

СБ примата -это такие же мошенники.... их никто не контролирует и никакой ответственности за причинённый вред клиенту гавнобанки не несут. Деньги таинственным образом исчезают с заблокированных карт, а в полиции заявляют - «ну не сработало у них там что-то, бывает».
MykolaA
MykolaA
12 серпня 2020, 9:24
«СБ примата -это такие же мошенники.... » - СБ любого банка это структурное подразделение банка - бригада сторожей- охранников, с некими полномочиями внутри банка. Начальник СБ уволенный мент, который может лишь подергать прежние связи за кружкой пива. Официально это технический персонал, как уборщица, не имеющий отношения к банковским операциям.
12 серпня 2020, 11:41
===============

КГБ тоже к банковским операциям отношений не имел, но золото партии почему-то у них растворилось, до сих пор никто найти не может…
У бывшего мента связи имеются и в криминальном мире и в банке, что он там «подёргал» никто не знает, можно только догадываться… вот только после таких «подёргиваний» у меня пропало более 6000грн.
Julia3332020
Julia3332020
13 серпня 2020, 20:58
Вчора відповідь на мою заявку прийшла, так що ваші пропозиції протягом 120 днів сприяти щонайскорішому розгляду даної справи, уже не актуальна. Враховуючи вищевикладене, змушені Вас повідомити, що Банк не може повернути кошти на Ваш рахунок. Розуміючи Ваше становище, Банк буде намагатись максимально ефективноспівпрацювати з правоохоронними органами та сприяти щонайскорішому розгляду даної справи.
miraclemay
miraclemay
27 серпня 2020, 9:29
Поддерживаю!
Та же ситуация у меня и у мужа, так же списание с Doordash.
Искренне повезло что я уже как несколько лет не пользуюсь приватом, а на карте кредитный лимит 0 грн потому ничего не смогли снять
у мужа сняли 1700 грн!!! и мы уже как несколько дней ждем ответ, впереди 120 дней и кредитный лимит чтобы не посчитали пеню придется гасить за свои средства
только это и то если деньги вернут еще…

Я, муж и родители закрываем счета и рекомендуем это сделать всем!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / У жодному разі не зв\'язуйтесь з цим банком!