Приховані комісії

111123 9 серпня 2020, 4:14
Був клієнтом банку досить тривалий час, до поки непочались проблеми з кредиткою… Просрочив платіж — штраф, ок, непроти вина моя но: мав страховку кред. грн. яку банк стягував постійно тут настав карантин, спустя 2 місяця карантину вирішив перевірити чи підлягає страховка під карантин (на даний час був уже в мінусі по платежу...) страховка підлягає но: В історії щезли дані про її сплачування, тобто коли заходжу в історію платежу карти там — 0! Коли ж заходжу і беру дані по страховці, платьожка в ній показана, в той ж час система по самій карті показує по історії що такого платежу немає… Ладно, беру ексель, Увага річну виписку по карті, створюю формули і — бінго, більше чим 1000 грн. за рік пішло непонятно куди, бо поточний залишок і той що я отримав незійшовся(рахував разом з штр.санкціями які були також в історії… Веду до чого, зайнявши грн. в друзів повностю закрив картку і викинув нах. Незнаю як кому но мене це обурило дуже, оскільки з приватом працював майже 10 р. тепер сиджу і думаю скільки ж «пішло»… Може то тільки в мене, но кому інтересно то сядьте і порахуйте, що у Вас вийде знатимете, ексель файл би прикріпив сюди з формулами, но думаю видалять тож робіть самі, або рахуйте на келькуляторі.
Приват, ти мене дуже сильно рожчарував… Маючи кредитку на 20 тис… переплатив в 2 р. майже за менше чим рік… досвідос пб
9 серпня 2020, 10:20
Доброго ранку!
Зазначимо, що у своїй діяльності банк притримується прозорості тарифів та комісій.
Ознайомитись з рухом коштів за карткою завжди є можливість у Приват24. У разі ж виникнення додаткових питань, клієнт завжди може звернутись до підтримки банку — наші фахівці цілодобово готові допомогти у вирішенні питань.
Також, ми звернулись до вас в особистому повідомленні та уточнили деталі, щоб перевірити інформацію та розібратись в ситуації.

Aviaklient
Aviaklient
10 серпня 2020, 8:55
Страховки от этого банка фикция чистой воды.Мне так авиабилет застраховали.Но рейс не состоялся деньги не отдали