Банк точно не для інвалідів.

Nickolai 7 серпня 2020, 17:33
Поповнював мобільний. Не прийшов смс код для підтверждення транзакції. Через пару хвилин повторив оплату. Знову не прийшов смс код. Думаю може проблема с приватбанком або моб операторм. Десь через годину знову зробив ще одну спробу. СМС так і не пришла.
І все. Всі мої картки було заблоковано. Дзвінок по номеру 3700 нічого мені не допоміг. Сказали ідіть у відділення приватбанку для ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ КАРТОК.
Я взагалі в шочі. Навіщо мені їх переоформляти якщо вони не прострочені. А у відділення я не можу з'явитись. Я інвадід 1-ої групи.
Я значить посилаю у відділення своїх батьків. Даю їм свого паспорта, кода, моб тел-на. А їх навіть слухати не хочуть. Привозьте нам свого інваліда у відділеня ми його хочем бачити. Без нього нічого не вийде.
Як мені там опинитись? я лежача людина? на насілках мене заносити?
Тоді давайте доручення завірене нотаріально.
І що ви думаєте. Прийлось робити доручення за 520грн.
Виходить той хто бідний стає ще біднішим. А багатший ще став багатшим.
І в кінці кінців мені так і не перевипустили картку а віддали цю саму.
Виходить вони просто там нажали якусь кнопку розблокувати і все. А мені цей косяк від приватбанка обійшовся в 520грн
Раніше приходили свіробітники до таких людей як я додому. А зараз все економія.
Я вкрай незадоволений.
7 серпня 2020, 18:52
Добрий вечір!
Нам шкода, що Вам довелося зіткнутися з такими незручностями. Дане питання вже в роботі у наших профільних фахівців. По результату перевірки вам зателефонує наш спеціаліст.
З повагою, ПриватБанк.

7 серпня 2020, 19:37
Що толку людині від ваших обіцянок, А ПРИВАТ? Ви навіть самі з собою розібратися не можете. Людина пів пенсіі витратила марно! Були б у нього гроші то він би вас засудив. Може досить знущатися над людьми??? Дайте вже ладу своїй алгебраїчно-математичній системі.
7 серпня 2020, 20:57
Засудил на основании чего? Думайте головой что пишите
8 серпня 2020, 10:20
Jokets,недалека ти людино не включай дурня!Читай уважніше й зрозумієш, а як що до тебе начеб то не дійшло то...Бог тобі суддя.
8 серпня 2020, 13:17
Виконавець не несе відповідальності за невиконання, прострочення виконання або інше неналежне виконання зобов'язання та недоліки у виконаних роботах або наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача чи внаслідок дії непереборної сили.
Робота програмного центру входить в поняття підприємницької діяльності банку і збій цієї програми не є обставинами «непереборної сили». Тому банк не звільняється від відповідальності перед клієнтом, за неналежне надання послуги.ПОВИНЕН КОМПЕНСУВАТИ МОРАЛЬНІ ТА МАТЕРІАЛЬНІ ЗБИТКИ,крапка.Почитайте сколько жалоб на сбои в по привата.
8 серпня 2020, 17:28
А больше банк ничего не должен не? Умник
8 серпня 2020, 17:57
Jokets,чувак есть закон, а он для всех один.А так как банк государственный то он мне должен вернуть мои рублевые и купоновые вклады.Следить за своим по и персоналом для начала. Хватит?ЛОЛ
OkeyDoki
OkeyDoki
7 серпня 2020, 21:40
Банк работает согласно протокола. Где четко прописаны правила. И если бы были исключение то они были прописаны в этом протоколе. На данный момент их нет. Так что в любом случае либо нотариальная доверенность либо личное присутствие, потому что если оператор выдаст карту без документа при проверка ревизора он сядет либо заплатить штраф, вы готовы будете вместо него заплатить этот штраф либо посидеть в тюрьме??? Мне кажется что нет.
8 серпня 2020, 10:24
Какой протокол!!!!!Сбой по в привате это уже нормальное явление, а вот если нет сбоя значит что-то не так.
Nickolai
Nickolai
8 серпня 2020, 13:29
OkeyDoki, я с вами согласен. Но кару как в итоге оказалось и не нужно переоформлять. Достаточно было просто разблокировать. А это пару кликов на клавиатуре.

Яка країна - такий і банк. До європи нам ще далеко.
Але де наше не пропадало. Якось переживемо
8 серпня 2020, 14:14
Поэтому мы и в положенном месте, бо Якось переживемо.
8 серпня 2020, 17:39
Подождите если вы картой сами пользуетесь значит вы диеспособный
8 серпня 2020, 18:07
Jokets,Например если вы  в завтра тяжело заболеете, при этом будучи клиентом, но по причине болезни не могущим выйти из дома.Вы дееспособны или нет?Последние копейки тратятся на борьбу с болезнью.На какой планете вы живете? У нас в стране что ли все долларовые миллионеры? Что вы за люди такие...
8 серпня 2020, 10:31
Для  тех кто на бронепоезде:из-за сбоя по человек не смог пополнить счет, а на клиентской поддержке его послали менять карточку.То есть его обманули умышленно или нет, суть в том что обманули и принесло это моральные и материальные потери.Может для кого-то 520 гривен это копейки, а для инвалида 1 группы это состояние.
8 серпня 2020, 15:12
Между тем банк пытается выжить и тратит огромные деньги налогоплательщиков на суды, вед если банк проиграет то ему кранты.Сумма исков к привату как минимум около 500 миллионов долларов.